Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Nė pėrgjithėsi, fundi i anės sė majtė nė menunė Start tė Windows 10 i ėshtė kushtuar listimit tė vendeve tė rėndėsishme tė kompjuterit.
Komente (0)
Njihuni me KeyboardPrivacy: njė shtesė e Google Chrome qė maskon kohėn qė ju duhet pėr tė shkruar nė tastierė.
Komente (0)
Reklamė