Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Asnjėherė mos e anashkaloni mėngjesin. Ėshtė shumė i nevojshėm pasi iu plotėson me energji.
Komentet (0)
Lėngjet kanė shumė dobi shėndetėsore pėrveē asaj tė spastrimit tė brendshėm qė pėrmendet shumė ditėve tė sotme.
Komentet (0)
Ushqimi dhe pije me bollėk, janė ėndrra e secilit qė ka oreks, por veshkat e juaja me siguri nuk do tė dėshironin njė gjė tė tillė.
Komentet (0)
Reklamė