Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Kėto amareta kanė njė shtresė tė bollshme kokosi ndėrmjet dy shtresave ēokollatė. Shumė tė mira tė pėrdoren nė festime tė ndryshme dhe si ėmbėlsira apo shoqėruese tė ēajit, kafes apo qumėshtit.
Komentet (0)
Torta me karrota ėshtė njė ėmbėlsirė e thjeshtė dhe ideale pėr ta shijuar me familjen tuaj.
Komentet (0)
Kjo ėmbėlsirė ėshtė shumė e thjeshtė nė pėrgatitje dhe shumė e shijshme.
Komentet (0)
Perspekti sjell pėr ju njė recetė tė shijshme dhe mjaft tė bukur qė do tė kėnaqė sytė dhe stomakun tuaj.
Komentet (0)
Nėse keni gjizė dhe mjedra nė shtėpi, keni mundėsinė tė pėrgatistni kekun mė tė mirė tė jetės tuaj. Nuk ju merr shumė kohė, ndaj bėjini tė lumtur fėmijėt tuaj duke u pėrgatitur kėtė kek tė veēantė.
Komentet (0)
Nėse dėshironi tė pėrgatisni njė kek sipas traditės Greke, duke i vėnė edhe njė monedhė brenda, atėherė kjo ėshtė koha mė e mirė pėr ta pėrgatitur.
Komentet (0)
Kruasanėt janė njė ushim i preferuar nga gjithė grupmoshat. Pėrgatitja e tyre nė shtėpi kėrkon kohė, ka shije shumė mė tė mirė se ato tė blerė.
Komentet (0)
Bakllavaja ėshtė njė nga ėmbėlsirat mė tė njohura dhe mė tė shijshme nė tė gjithė botėn.
Komentet (0)
Nė njė drekė Krishtlindjesh, kuzhinieri i cili mbante emrin Toni, e dogji ėmbėlsirėn qė kishte pėrgatitur pėr kėtė drekė speciale. Nė limitet e kohės, ai improvizoi njė ėmbėlsirė tjetėr tė shpejtė dhe tė shijshme.
Komentet (0)
Propozimi ynė pėr ėmbėlsirėn e sotme ėshtė njė kek me mollė dhe mjaltė. Rezultati? Njė kek qė me siguri do tė kthehet nė tė preferuarėn tuaj.
Komentet (0)
Njė tiramisu e shijshme me akullore. Provojeni ta gatuani nė kėtė mėnyrė dhe fėmijėt apo miqtė do tė mbeten tė kėnaqur.
Komentet (0)
A dini ta gatuani kėtė ėmbėlsirė tradicionale ashtu siē duhet?
Komentet (0)
Keku me kos ėshtė receta tradicionale e kekut shqiptar. Ky ėshtė njė kek i thjeshtė, mund tė pėrgatitet nė njė kohė tė shkurtėr dhe rezultati ėshtė fantastik.
Komentet (0)
Krostata me reēel mund tė pėrgatitet dhe tė konsumohet deri nė tre ditė.
Komentet (0)
Kur akullores me vanilje ose krepave i mungon diēka tjetėr e ėmbėl pėr ta shoqėruar, bananet e gatuara nė kėtė mėnyrė janė mėnyrė e mirė pėr t'u kombinuar nė ėmbėlsira.
Komentet (0)
Njė recetė e mrekullueshme qė do tė kėnaqė familjen tuaj me shijen e kėndėshme tė karameles nė mollė.
Komentet (0)
Kjo ėshtė ėmbėlsira ideale e pėr familjen tuaj. Njė krem karamel nga duart tuaja!
Komentet (1)
Traditė kryesisht nė zonėn e Pėrmetit, njė gliko arre ėshtė thjesht e mrekullueshme.
Komentet (0)
Kjo ėmbėlsirė mjaft e dashur nga ju, mendohet se e ka origjinėn nga Amerika Latine. "Trec leches" do tė thotė tri lloje qumėshti.
Komentet (0)
Kjo shije ngjall kujtimet e fėmijėrisė ku ēdo gjė qė tė gatuante gjyshja ishte njė copė parajsė.
Komentet (0)
Super tė shijshme! Receta mė poshtė do e bėjė edhe mė tė lehtė pėrgatitjen e tyre. Shijojini!
Komentet (0)
Ku ka mė mirė se nė kohėn ta kalosh duke konsumuar njė copė keku me ēaj ose ēokollatė tė nxehtė.
Komentet (0)
Njė ėmbėlsirė shumė e veēantė dhe mjaft e ushqyeshme.
Komentet (0)
Njė recetė mjaft e shijshme pėr tu konsumuar nė njė mėngjes fundjave. Shijojeni!
Komentet (0)
Kur ta pėrgatitni, jini tė sigurt qė e gjithė shtėpia do tė marrė aromė fantastike.
Komentet (0)
Kjo ėmbėlsirė ėshtė tepėr e shijshme dhe shumė e lehtė pėr tu gatuar. Sijojeni!
Komentet (0)
Lindi si njė ėmbėlsirė duke pėrfshirė pak gjėra qė ēdo njeri i ka nė shtėpi. Receta bazė ėshtė e njėjtė si e sultjashit normal, vetėm se ėshtė pasuruar me fruta tė thata.
Komentet (0)
Perspekti ju prezanton me recetėn e pėrgatitjes sė paluzeve tė mrekullueshme me fruta tė ndryshme.
Komentet (0)
Perspekti ju jep recetėn pėr njė krem tė mrekullueshėm me vanilje. Shijojeni.
Komentet (0)
Perspekti ju jep recetėn pėr njė krem tė mrekullueshėm me kakao. Shijojeni.
Komentet (0)
Ju tregojmė si pėrgatitet njė akullore me shije tė mrekullueshme qumėshti dhe vanilje.
Komentet (0)
Ju tregojmė si pėrgatitet njė bakllava e shijshme.
Komentet (0)
Torta me banane dhe kakao ėshtė njė ėmbėlsirė e shijshme qė mund ta pėrgatisni nė shumė pak kohė. Nėse keni banane tė pjekura shumė dhe nuk dini ē?tė bėni me to kjo ėshtė njė recetė ideale.
Komentet (0)
Budingu mund tė pėrgatitet me karrota tė grira hollė, oriz tė zier, pandispanjė, biskota ose me bukė tė tharė.
Komentet (0)
Kjo ėshtė njė ėmbėlsirė shumė e shijshme por ka shumė kalori dhe shumė yndyrė prandaj tregoni kujdes me sasinė e ėmbėlsirės qė konsumoni.
Komentet (0)
Ėmbėlsira me qershi ėshtė njė recetė mjaft e kėndshme dhe e pashme pėr t'u gatuar si pėr familjen tuaj ashtu edhe pėr tė ftuarit tuaj.
Komentet (0)
Kompostot mund tė pėrgatiten me fruta te freskėta, tė thata, tė ngrira ose tė konservuara.
Komentet (0)
Kompostot mund tė pėrgatiten me fruta te freskėta, tė thata, tė ngrira ose tė konservuara.
Komentet (0)
Kompostot mund tė pėrgatiten me fruta te freskėta, tė thata, tė ngrira ose tė konservuara.
Komentet (0)
Kompostot mund tė pėrgatiten me fruta te freskėta, tė thata, tė ngrira ose tė konservuara.
Komentet (0)
Kompostot mund tė pėrgatiten me fruta te freskėta, tė thata, tė ngrira ose tė konservuara.
Komentet (0)
Kompostot mund tė pergatiten me fruta te freskėta, tė thata, tė ngrira ose tė konservuara.
Komentet (0)
Ballokumja ėshtė ėmbėlsira, e cila njihet si ushqimi tradicional i ditės sė verės.
Komentet (0)
Krepat shkojnė shumė mire me ēokollate dhe me reēel qershie
Komentet (0)
Njė ėmbėlsirė e lehtė dhe gatuhet shpejt
Komentet (0)
Si te pėrgatisėsh tortė me kakao dhe sherbet.
Komentet (0)
Si tė pregatisėsh akullore me mandarina
Komentet (0)
Kjo ėmbėlsirė kėrkon pak kohė pėr tu pregaditur por ėshtė shumė e shishme.
Komentet (0)
Shėndetlie, njė embėlsirė tradicionale me plot gjallėri
Komentet (0)
Biskota tė pregaditura brenda 30 minutash
Komentet (0)
Njė ėmbėlsirė e lehtė dhe shumė e shijshme kur konsumohet e fresket
Komentet (0)
Torta me mollė ėshtė njė ėmbėlsirė e lehtė pėr tu gatuar dhe i lehtė pėr shėndetin.
Komentet (0)
Njė kombinim i mrekullueshėm pėr ēdo stinė
Komentet (0)
Kjo ėmbėlsirė me fruta pylli ėshtė fantastike. Njė recetė ėmbėlsire e lehtė pėr tu pregatitur nga kushdo.
Komentet (0)
Keku me mollė ėshtė njė recetė e lehtė dhe e shpejtė.
Komentet (0)
Akullorja ėshtė ėmbėlsira mė e preferuar gjatė stinės sė verės.
Komentet (0)
Keku gjerman wshtė njė ėmbėlsire e lehtė pėr tu bėrė pėr tė gjithė amvisat tė cilat duan tė bėjnė diēka ndyshe pėr familjarėt e tyre.
Komentet (0)
Njė tortė super e shijshme me ēokollatė. E pėrshtatshme pėr tė gjithė!
Komentet (0)
Reklamė