Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Studime tė shumta janė bėrė nga ekspertė dhe gazetarė sportivė pėr tė pėrcaktuar se cilat janė sportet mė tė preferuara nė botė.
Komentet (0)
"Soccerex Football Finance 100", ka renditur 100 klubet mė tė pasura nė tė gjithė botėn.
Komentet (0)
Janė vetėm 7, si 7 Mrekullitė e Botės, lojtarėt qė kanė fituar tė gjithė titujt mė tė rėndėsishėm ndėrkombėtarė.
Komentet (0)
Liverpooli tashmė ka zyrtarizuar blerjen mė tė re tė afatit kalimtar tė Janarit.
Komentet (0)
Futbolli ėshtė njė sport i pėlqyer pothuajse nga tė gjithė njerėzit. Dhe sigurisht nuk kishte si tė mos na interesonin disa fakte tė rėndėsishme pėr tė.
Komentet (0)
Jo vrapi, as futbolli, por tenisi, noti dhe aerobia parandalojnė mundėsinė e vdekjes sė hershme.
Komentet (0)
Rreziku i vdekjes nga shkaqe qė lidhen me shėndetin zvogėluohet me 47% nė grupin e personave qė merren me tenis.
Komentet (0)
Hockey (Hokeji) ėshtė njė lloj futbolli, qė luhet me njė shkop dhe njė top tė vogėl.
Komentet (0)
Manchester City do tė pėrballet me kampionėt Francezė Paris St - Germain nė ndeshjen e parė ēerek-finale nė Champions League.
Komentet (0)
Numrit njė nė botė Novak Djokovic i ėshtė dashur tė marrin veten nga hubja e setin e parė, pėr tė filluar mbrojtjen e titullit tė tij indian Wells me njė fitore 2-6 6-1 6-2 ndaj Amerikan Bjorn Fratangelo.
Komentet (0)
Alzain Tareq ėshtė njė notare 10-vjeēare nga Bahreini, e cila konkurroi me koleget e saj me eksperiencė nė garėn e 50 metrave flutur, nė Botėrorin e notit qė po zhvillohet nė Kazan tė Rusisė.
Komentet (0)
Messi dhe Mascherano duhet te ishin kthyer nė stėrvitje tė hėnėn e ardhshme por tė dy sė bashku kanė vendosur tė kthehen mė herėt.
Komentet (0)
Ndeshja e parė e Rafa Benitez nė krye tė Real Madrid nuk ėshtė njė nga ndeshjet pėr tu mbajtur mend gjatė pasi dy ekipet lumbered me njė barazim zhgėnjyes - vetėm pėr tė humbur nė penallti.
Komentet (0)
Jose Mourinho ka rritur seancat e trajnimit mbi turneun e SHBA-sė nė Montreal ku skuadres ju bashkua edhe i riu Brazilian Kenedy
Komentet (0)