Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko pėr shtėpi

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr vendndodhjen!
Numri minimal i dhomave tė gjumit nuk duhet tė jetė mė i madh se numri maksimal!
Numri minimal i banjove nuk duhet te jetė mė i madh se numri maksimal!
Numri minimal i parkimeve nuk duhet tė jetė mė i madh se numri maksimal!
Qiraja minimale nuk duhet tė jetė mė e madhe se qiraja maksimale.

Reklamat e fundit

Reklamė
Ju mund tė jeni nga ato persona qė kaloni orė tė tėra nė pastrimin e shtėpisė, megjithatė ka disa vende qė i neglizhoni.
Komentet (0)
Tė gjithė i kujtojmė sapunėt e fshehur nėn veshjet e palosura nė dollap apo shamitė e parfumosura!
Komentet (0)
Doni tė ndryshoni pamjen e shtėpisė? Ekspertja vjen nė ndihmė me 4 kėshilla tė thjeshta.
Komentet (0)
Pėrzierja natyrale qė zhbllokon lavamanėt pavarėsisht nga se janė bllokuar.
Komentet (0)
Testi 60-sekondėsh i Feng-Shui: Zbuloni nėse nė shtėpinė tuaj ka magji...
Komentet (0)
I dashuri juaj i zemrės ju ka dhuruar njė tufė me trėndafila dhe ju dėshironi t'i mbani sa mė gjatė?
Komentet (0)
Ēdo gjė e bardhė pas disa kohėsh fillon e zverdhet, kėshtu qė lind nevoja pėr tė ditur disa marifete se si ti zbardhim a...
Komentet (0)

Qė nga rėnia e tregut tė shtėpive gjatė Reēesionit tė Madh, shumė njerėz ngurojnė tė blejnė njė shtėpi nga frika se do tė ketė pėrsėri njė krizė tjetėr.
Komente (0)

Dhe nėse e gjithė dita ėshtė njė kaos i vėrtetė, dhoma juaj e gjumit ėshtė i vetmi vend qė duhet tė jetė i rregullt, pa fėmijė, pa lodra dhe rrėmujė (ata do e gjejnė mėnyrėn pėr tė bėrė rrėmujė, gjithsesi).
Komente (0)
Perspekti rekomandon thjeshtėsi, finesė dhe kombinim me natyrėn, pėr njė tavolinė qė tė hap oreksin pa e parė ende ē'do ...
Komente (0)
Nėse planifikoni vetė radhitjen e ngjyrave dhe gjėsendeve, gjithsesi nė banesėn tuaj sė pari pėrpiquni tė liroheni nga p...
Komente (0)
Banjo ėshtė njė hapėsirė qė gjithnjė e mė shumė po pėrdoret pėr relaksim dhe prandaj krijimi i atmosferės ėshtė shumė i ...
Komente (0)
Oxhaqet, qofshin prej tulle, guri ose druri, pėrdoren vetėm pėr tė ngrohur shtėpinė. Pa marrė parasysh llojin, alternati...
Komente (0)
Dhoma juaj e gjumit duhet tė jetė njė vend pushimi dhe relaksimi. Pėr tė arritur kėtė ndjenjė paqėsore, ėshtė e rėndėsis...
Komente (0)
Arredimi ėshtė shumė i rėndėsishėm nė njė ambjent pasi ndikon drejtėpėrdrejtė nė humorin dhe gjendjen tuaj emocionale.
Komente (0)
Dritaret bėjnė pjesė nė investimet e vetme nė shtėpi qė mund tė quhet investim i kthyeshėm, dhe tė cilat sjellin profite...
Komente (0)
Perspekti ju sjell vizionin mė tė ri tė arkietektėve mė tė famshėm nė botė pėr realizimin e njė rafti tė thjeshtė por tė...
Komente (0)
Ėshtė fakt qė jo tė gjithė mund tė kemi njė shtėpi mbretėrore me sipėrfaqe gjigande ku mund tė fusim ēfarė mobiljesh tė ...
Komente (0)
Arkitektėt profesionistė kanė disa truke tė thjeshta sesi mund tė transformoni shtėpinė tuaj nė njė vepėr arti me pak pė...
Komente (0)
Provoni kėto strategji sa herė qė filloni tė luteni qė tė kishit mundėsinė pėr tė ndryshuar gjithēka.
Komente (0)
Mobiljet e vjetra shpesh janė dhimbje koke. Duken tė bezdisshme, harxhojnė shumė hapsirė, dhe planet tona pėr ti hedhur ...
Komente (0)
Me kalimin e kohės, cepat nė shtėpinė tuaj kanė tendencėn tė transformohen nė vende ku grumbullohen gjėrat e panevojshme...
Komente (0)
Edhe banjot mė tė vogla mund tė kthehen nė njė pjesė tė rehatshme dhe funksionale tė shtėpisė suaj. Gjithēka qė duhet ės...
Komente (0)