Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 39 bizneset e Makinerive nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
39 biznese u gjetėn.
5A sh.p.k.
5A sh.p.k. i ofron tregut Shqipetar nje game te larmishme makinerish dhe atrecatura per ndertim. Firma zoteron specializim shumevjecar ne fushen e makinerive ne te cilat vepron duke importuar, duke sh... mė shumė
Makineri
Tirane
ApiEda sh.p.k.
ApiEda sh.p.k. ėshtė themeluar nė vitin 1992 si Api sh.p.k. me aktivitet kryesor montim dhe mirėmbajtje ashensorėsh, mė pas nė vitin 2004 Api sh.p.k. me vendim gjykate tė rrethit Tiranė numėr 2, datė ... mė shumė
Makineri
Perballe me Gjykaten e Larte Tirane
ArBal sh.p.k.
ArBal shpk ka njė eksperiencė 20 vjecare nė tregun e shitjeve tė pjesėve tė kėmbimit pėr traktorė. Profesionalizmi, saktėsia dhe shpejtėsia ėshtė ajo qė na dallon nė mbarė tregun shqipėtar dhe mė gjer... mė shumė
Makineri
Tufine Tirane
Bleri Konstruksion
Bleri Konstruksion eshte themeluar ne 2010 si Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar. Firma ushtron aktivitetin e saj ne tregtimin dhe shitjen e pjeseve te kembimit per makineri te renda. Firma eshte lide... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Makineri
Prane Alfa Bank Tirane
Califano Carrelli sh.p.k.
Califano Carrelli Shpk ėshtė njė kompani, e cila operon qė prej vitit 2004 nė territorin e Shqipėrisė, Kosovė ,Maqedoni. Ėshtė e vetmja nė Shqipėri me standarte Europiane nė fushėn e Pirunjve ngritės ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi, Makineri
Vore Tirane
Comer Mac sh.p.k.
Comer Mac sh.p.k. distributor zyrtar dhe ekskluziv per HITACHI ne shqiperi, ofron shitje te makinerive te reja Hitachi si dhe sherbimin e mirembajtjes dhe riparimit. Games se produkteve i shtohet edh... mė shumė
Makineri
Tirane
Doppler-AL sh.p.k.
Doppler-AL sh.p.k. eshte themeluar ne 2010 me aktivitet Import-eksport, tregtim, montim dhe mirembajtje te ashensoreve dhe shkalleve levizese.
Makineri
Tirane
E.M.E. ASHENSOR GROUP sh.p.k.
E.M.E. Ashensor Group sh.p.k ėshtė njė kompani e cila merret me Shitje - Instalim - Mirembajtje - Modernizim tė Ashensorėve dhe Shkallėve elektrike. Me njė eksperiencė 14 Vjecare nė fushėn e ashens... mė shumė
Makineri
Lagja 3 Durres
Endriol sh.p.k.
Endriol shpk me aktivitet komercial 18 vjeēar e krijuar nė Elbasan dhe Tiranė nga z. Ferdinand Gjata nė vitin 1992, dhe si perfaqėsues eksluziv Polin, si njė nga fabrikat mė tė njohura nė bote me njė ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Makineri, Prodhime
Tirane
Evro Ashensor
Evro Ashensor nė Shqiperi mban njė pozitė kryesore nė zhvillimin e tregut tė heqė vazhdimisht me njė pjesė tė 70% tė tregut tė njėsive e instaluar dhe 47% e vlerės sė pėrgjithshme KDDLIFT duke e bėrė ... mė shumė
Makineri
Kompleksi Usluga CO Tirane
Fork Lift Albania
FORK-LIFT ALBANIA ėshtė krijuar mė 18 Shkurt 2009 duke filluar aktivitetin e saj si person fizik,krijuar dhe ideuar pėr funksionimin e saj nga Z.Bashkim MADANI i cili ėshtė specializuar nė fushėn e r... mė shumė
Automjete & Pjesė, Makineri, Prodhime, Servise Makinash
Kashar Tirane
Fredi Ashensori
Firma Fredi Ashensori ėshtė njė firmė e specializuar pėr montim dhe mirėmbajtje ashensorėsh dhe shkallėsh tė lėvizėshme, e cila e ka filluar aktivitetin e saje nė Shqipėri nė fillim tė vitit 1999. Ėsh... mė shumė
Makineri
Perballe Globe Tirane
Gejms Lift sh.p.k.
Shoqeria GEJMSLift Sh.p.k. ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2002 me aktivitet ne fushen e ashensoreve. Me nje staf te specializuar nen drejtimin e inxhinierve me pervoje ne transportin vertikal, ... mė shumė
Makineri
Bulevardi Zhan D'Ark Tirane
Germani
Germani sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 2004 dhe aktualisht zoteron nje teknologji moderne te punes metalike. Makinerite baze jane prodhim gjerman me komandim CNC dhe punojne me programet CAD-CAM. Su... mė shumė
Makineri
Prane Servis Marmita Gia Durres
Hasimaj Elevator sh.p.k.
Hasimaj Elevator sh.p.k. eshte e pranishme ne cdo qytet te Shqiperise, gjithashtu eksporton produktet e saj ne Kosove, Maqedoni dhe Mal te Zi. Ne kete menyre ne kemi pervoje te gjere ne kerkesa te ndr... mė shumė
Makineri
Tirane
Hymeri Kleemann sh.p.k.
Hymeri Kleemann sh.p.k. eshte partner i autorizuar i Kompanise se ashensoreve KLEEMANN ne Shqiperi dhe Kosove.
Makineri
Tirane
IBRALIU MOH sh.p.k.
IBRALIU MOH shpk operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh duke ofruar servis dhe pjese kembimi per makineri te renda. Profesionalizmi, saktėsia dhe shpejtėsia ėshtė ajo qė na dallon nė mbarė tregun... mė shumė
Makineri
Lushnje
Ili Vata sh.p.k.
Ili Vata shpk operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh. Kompania ushtron aktivitetin e saj ne import eksport te rripave dhe shiritave per tansportiere. Firma bashkepunon me kompanite me te njohura ... mė shumė
Importe & Eksporte, Makineri
Prane Doganes Tirane
IS Impiant Service
IS Impiant Service shpk ėshtė themeluar nė vitin 2010 me aktivitet tregetine e pjeseve te nderrimit dhe makinerive per linjat e inerteve, betonit, asfaltit dhe minierave. Kompania importon derdhje te ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi, Makineri
Kashar Tirane
Lala Lifts
Lala Lifts ėshtė specializuar nė ndėrtim ashensorėsh tė rinj,(projektim, montim, certifikim), riparime dhe modernizime tė ashensorėve tė vjetėr dhe nė mirėmbajtje. Kompania ushtron aktivitetin e saj n... mė shumė
Makineri
Pallati Kika Tirane