Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 15 produktet e Shėndetit dhe Bukurisė nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
15 produkte u gjetėn.
Kreher Elektrik Comb LCD New 2017
2,790L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Tirane
02-03-2017 14:35
Kreher Elektrik Comb LCD New 2017 Kreheri ideal per te drejtuar floket tuaj. Ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt. Drejton floket tuaj me nje kalim te vetem. - Ngrohet per 30 sekonda. - Gjashte nivele temp...
Parfum Valentino Donna 100ml
13,990L
Shopping TV
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
08-01-2017 10:47
Shitet Parfum Valentino Donna 100ml.
Scrub me kripe per trupin
1,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:22
Scrub me kripe per trupin, ne trajten e kremit, me aroma unike Romantic Love dhe Spring Fever. I dizenjuar per te gjitha tipet e lekures. Heq qelizat e vdekura, stimulon rigjenerimin e lekures, rrit elasticitetin e saj. Vaji i farave te rrushit ushqen, zbut dhe i jep lekures nje ...
Lares fytyre me Aloe Vera
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:18
Lares delikat per fytyre te thate, me aloe vera. Pastron lekuren pa e thare ate, me kompleks vitaminash. Rivendos balancen natyrale te lekures, ndryshim pozitiv ne pamjen e lekures pas nje jave perdorim. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Make Up Akademie MATT
1,050L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
19-09-2016 18:15
Make Up Akademie MATT Efekti mat pėrmirėson nė mėnyrė perfekte pamjen dhe lėkurėn e yndyrshme. Ajo siguron efekt mat dhe tė butė pėr njė kohė tė gjatė. E disponueshme nė 2 tone me ngjyra perfekte tė pėrshtatshme pėr lėkurėn tuaj: 2. Beige 3. Caramel
Parfum Versace Pour Homme
1,390L
Movida.al
Shėndeti & Bukuria
Tirane
14-09-2016 17:23
Parfum pėr meshkuj, Versace Pour Homme, 100ml Kopje e mirė e origjinalit
Lares fytyre
2,500L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:29
Laresi i fytyres me perberes natyrale, aroma te kendeshme dhe veprim delikat. Pastron, ngushton poret, normalizon prodhimin e yndyres pa krijuar tharje ne lekure. Ekstraktet natyrale te lules Marigold, gjetheve te meshteknes, ndihmojne lekuren te rivendose balancen natyrale. ...
Krem per lekuren e kembeve
1,800L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
05-09-2016 17:22
Krem per lekuren e kembeve. Me lavander, aloe vera, ekstrakte kamomili, vajra esenciale. Ushqen, zbut, mbron leluren e kembeve. Ideal per riparimin e lekures se demtuar gjate veres e plazhit. Ndjesi freskie. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikate.
Balsam per buzet
600L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
03-09-2016 19:09
Balsam per buzet me arome mango, ananas, shurup shege dhe arome lulesh. Mbron buzet nga faktoret e demshem te ambjentit. Gjalpi I kakaos ushqen lekuren delikate te buzeve duke i dhene nje pamje te shendetshme dhe me shkelqim. Te prodhuara ne menyre artizanale dhe pa kimikat...
Parfum per femra, Today Tomorrow Always, 50 ml, Avon
4,400L
Movida.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
24-08-2016 15:44
Parfum Today Tomorrow Always Aromė e butė dhe delikate si pėrkujdesi pėr tė dashurin tuaj. Notat kryesore: pjeshkė, jasemin myshk i ėmbėl. Kategoria e luleve.
Set Parfum TOMMY HILFIGER Cologne EDT 100 ml dhe Cante Shpine
5,990L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 14:37
Set Parfum TOMMY HILFIGER Cologne EDT 100 ml + Cante Shpine Set per djemte mjaft i vecante. Cante Shpine dhe Parfum Tommy Hilfiger. Parfum origjinal TOMMY HILFIGER 100 ml. Arome joshese qe nuk kalon pa u vene re. Cante shpine multifunksionale.
Set Parfum Chanel Chance EDP 50 ml dhe Cante per Femra
15,990L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:39
Set Parfum Chanel Chance EDP 50 ml + Cante per Femra Set mjaft i vecante per femra. Parfum origjinal CHANEL CHANCE EDP 50 ml. Arome fantastike e Chanel. Arome e fresket, delikate dhe shume terheqese. Gjithashtu ne set perfshihet edhe nje cante per femra shume e bukur.
Kreher Elektrik Fast Hair Straightener
3,890L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:31
Kreher elektrik per drejtimin e flokeve Funksion jonizues me kokrriza qeramike qe mbron floket. Avantazhet e pėrdorimit dhe specifikimet teknike: - Floke te drejte dhe plot shkelqim ne nje kohe shume te shkurter - Kokrriza qeramike qe mbrojne flokun - Gradacion 750 Fahren...
In Styler Wet to Dry
5,990L
Dyqan Taxi
Shėndeti & Bukuria
Laprake, Tirane
24-08-2016 13:23
Stilues Wet 2 Dry Volum, Onde, te dreja apo thjesht krehje e lehte, te gjitha keto mund ti keni me nje Stilues te vetem. Rezultate me te mira me me pak nxehtesi qe mos demtoje floket tuaj. Nje stilues i sigurt, i pershtatshem per cdo model flokesh. Shume efikas ne stilimin...
Locion trupi, fytyre dhe flokesh
950L
ebuy.al
Shėndeti & Bukuria
Shqiperi
21-08-2016 13:29
Locioni ndriēon butėsisht lėkurėn dhe flokėt dhe ruan shkėlqimin e tyre natyral dhe fortėsinė e tyre. Ju do tė ndjeheni mrekullueshėm me lėkurėn tuaj: tė re, mė tėrheqėse dhe mė tė bukur. Trup- Hidhni locion nė pėllėmbė tė dorės dhe pėrhapeni butėsisht nė lėkurė tė thatė nė t...