Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Doni qė shefat t'ju marrin me sy tė mirė? Ja si cilat janė pikat ku duhet tė tregoni kujdes...
Komente (0)
Shumė ekspertė punėsimi shprehen se gjatė punėsimit tė njė kandidati ėshtė shumė e rėndėsishme nė radhė tė parė pėrshtat...
Komente (0)
Ka shume gabime tė cilat mund tė bėhen nga rekrutuesit kur zgjedhin punonjėsin e rradhės.
Komente (0)
Tė vėrtetat qė duhet t'i dini para se tė filloni punėn e parė
Komente (0)
Nė punė, marrėdhėnia mes njėri-tjetrit ka ndėrlikimet e veta, por ajo qė ka rėndėsi ėshtė edhe marrėdhėnia midis punonjė...
Komente (0)
Edhe punėt mė pak krijuese mund ta ēojnė intervistuesin tė bėjė pyetje nė lidhje me kreativitetin. Kjo sepse intervistue...
Komente (0)
Studimet tregojnė se tė punuarit me orar tė zgjatur ju bėn mė pak produktivė.
Komente (0)
Ne priremi tė mendojmė se pjesa mė e vėshtirė e punės ėshtė vetė pozicioni. Por pastaj njė mėngjes, zgjoheni me pėrtesė ...
Komente (0)
Njerėzit tė cilėt zgjohen herėt e bėjnė hapin e tyre tė madh me agim tė diellit.
Komente (0)
Nė fakt, shumė prej nesh e shmangin negocimin, sepse duket aq i ndėrlikuar dhe kaq konfrontues. Megjithatė, nuk duam qė ...
Komente (0)
Perspektiva ėshtė zgjidhja e mėrzisė nga 9-5. Shkenca ka sygjerime pėr tė ndryshuar perspektivėn tuaj.
Komente (0)
Nė njė kohė kur kultura e biznesit ėshtė shumė konkurruese, tė punosh shumė dhe tė qėndrosh i dedikuar janė bėrė cilėsi ...
Komente (0)
Udhėheqėsit arrijnė rezultatet e tyre pėrmes punės qė tė tjerėt bėjnė.
Komente (0)
Pėrmbushja e njė objektivi tė caktuar mund tė kėrkojė shumė punė.
Komente (0)
Konflikti ėshtė njė burim i madh energjie pėr drejtuesit qė dijnė ta pėrdorin atė...
Komente (0)
Mė poshtė Perspekti sjell disa kėshilla pėr tė pasur sa mė shumė energji dhe pėr tė qenė mė tė suksesshėm nė punėn tuaj.
Komente (0)
Jeni nė punė dhe ndiheni tė pėrgjumur? Ju tregojmė mėnyrat si tė gjallėroheni.
Komente (0)
Nėse jeni nė kėrkim tė njė pune tė re, njė prej gjėrave mė tė rėndėsishme sė cilės duhet t'i kushtoni kujdes ėshtė CV-ja...
Komente (0)
Nuk ėshtė njė kėnaqėsi e madhe tė qėndrosh nė njė punė ku pėrpjekjet tuaja kalojnė pa u vėnė re.
Komente (0)
Pėr tė fituar kohė nė fazat e fillimit, disa punėdhėnės i vlerėsojnė kandidatėt nėpėrmjet Skype-it, pėrpara se t'i thėrr...
Komente (0)
Pėr drejtuesit, apatia te njė anėtar i skuadrės mund tė jetė zhgėnjimi mė i madh. Por sipas startegut tė biznesit dhe jetės Tony Robbins, ka disa mėnyra pėr tė frymėzuar.
Komente (0)
Nė punė, ndarja e aspekteve tė pėrshtatshme nė mėnyrat e duhura ėshtė njė formė arti.
Komente (0)
Tė fitosh menjėherė vlerėsimin e drejtuesit tuaj nuk ėshtė e thjeshtė.
Komente (0)
Mbani mend diēka: Shefi juaj ėshtė gjithmonė i zėnė!
Komente (0)
Tė kėrkosh njė rritje rroge mund tė jetė e vėshtirė, situatat e parasė zakonisht janė.
Komente (0)
Si njė menaxher, njė nga pėrgjegjėsitė mė tė mėdha qė ke ėshtė t'i bėsh njerėzit tė japin mė tė mirėn nga vetja e tyre.
Komente (0)
Ėshtė shumė e rėndėsishme qė tė keni njė marrėdhėnie tė fortė ose ndryshe tė shėndetshme me shefin tuaj pėr njė sėrė ars...
Komente (0)
Tė gjithėve besoj se ju ka ndodhur qė tė ndjeheni tė lodhur dhe tė stresuar nė fillim tė ditės.
Komente (0)
Gjithkush ka rutinėn e tij.
Komente (0)
"Si mund t'ju ndihmoj?" Ju do tė mendoni se kjo do tė ishte njė pyetje e mirė pėr t'iu thėnė punonjėsve tuaj. Por nuk ės...
Komente (0)
Stresi ėshtė pjesė e procesit tė punės. Ai ushtron sasinė e duhur tė presionit, pėr tė ēuar deri nė fund njė objektiv, n...
Komente (0)
Ballafaqimi me nepotizmin nė vendin e punės mund tė jetė stresuese dhe ēėshtja nuk zgjidhet brenda natės. "Durimi ėshtė ...
Komente (0)
A jeni i ri nė zyrė dhe po pėrpiqeni tė bėni miq? Ose keni punuar nė tė njėjtėn kompani pėr disa vite, por ndjeheni siku...
Komente (0)
Rritja e fuqisė sė pėrmbajtjes dhe marketingut nė median sociale mund tė rrisė audiencėn tuaj dhe bazėn e konsumatorėve ...
Komente (0)
Njerėzit mė tė suksesshėm kanė qenė ata, tė cilėt kanė arritur tė pėrmirėsojnė vetveten nė rrugėn e tyre tė suksesit.
Komente (0)
Nė ēdo aspekt ku duam tė kemi sukses, duhet tė kemi punėn nė grup qė tė na bėjė qė suksesi tė na rendė pas.
Komente (0)
Shpesh ndodhemi pėrballė njė dileme kur mendojmė tė kuptojmė koston e njė webfaqeje.
Komente (0)
Perspekti do tė pėrmbledhė pikat kyēe qė nevojitet patjetėr tė pėrfshihen nė kontratė mes Web Designerit dhe Klientit.
Komente (0)
Nė njė botė perfekte, ju do ta donit punėn tuaj. Nėse do tė fitonit shumė para, tė punoni me njerėz tė mrekullueshėm, dh...
Komente (0)
Punėdhėnėsit gjithmonė ju pyesin nė fund tė intervistės nėse keni pyetje. Pėrpara se tė thoni ?jo? si pėrgjigje dhe tė l...
Komente (0)
Rėndėsinė e njė letre motivimi nuk mund ta mohojė asnjėri nga ne.
Komente (0)
Ėshtė e rėndėsishme qė tė jeni tė pėrgatitur pėr t'iu pėrgjigjur nė mėnyrė efektive pyetjeve, qė do t'ju drejtohen nė intervistat pėr punė.
Komente (0)
Ky shembull i pėrshkrimit tė punės ėshtė i optimizuar pėr tė shpallur njoftime pune nė linjė dhe ėshtė e thjeshtė pėr tu...
Komente (0)
Intervista fillon edhe para se tė thoni fjalėn e parė. Ata do ju vlerėsojnė qė nė momentin qė ju pėrballeni pėr ti dhėnė...
Komente (0)
Historia ėshtė e mbushur me mijėra biznesmenė tė cilėt e ndryshuan botėn, mirėpo pa ndonjė edukim formal.
Komente (0)
A ėshtė vėrtet e rėndėsishme tė jesh njė punėdhėnės i niveleve tė larta? Kompani tė mėdha si Google, Microsoft dhe Starb...
Komente (0)
Njė pyetje e projektuar pėr tė kapur tė intervistuarin tė papėrgatitur, apo njė pyetje e rėndėsishme e bėrė me interes t...
Komente (0)
Mos gėnjeni nė CV-nė tuaj dhe pėrpiquni tė mos bėni gabime. Pavarėsisht se disa persona nuk kanė njė CV tė mirė dhe nuk ...
Komente (0)
Nėse dėshironi qė tė keni njė punė tė lumtur ėshtė e rėndėsishme qė tė ndryshoni vendin e punės nė mėnyrė qė tė mos keni tė njėjtin ambjent pune pėr njė kohė tė gjatė.
Komente (0)
Kur David Lord mori pozicionin e presidentit dhe tė Shefit Ekzekutiv nė JumpStart Games Inc, ai u habit kur mėsoi se kri...
Komente (0)
Reklamė