Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Termat dhe kushtet!

Pėrdorimi i Perspekti bazohet nė termat dhe kushtet. Ju lutem lexojini termat dhe kushtet mė poshtė me vėmendje.

Nė ēdo moment qė ju pėrdorni Perspekti ju keni konfirmuar termat dhe kushtet mbi pėrdorimin e ēdo servisi. Perspekti ka tė drejtėn tė ndryshojė termat dhe kushtet nė ēdo moment dhe ju si pėrdorues jeni pėrgjegjės tė konfirmoni termat dhe kushtet mė tė reja qė Perspekti poston nė faqen e internetit.

Pėrdorimi i Perspekti nė internet

Pėrdorimi i Perspekti ėshtė i lejueshėm nė ēdo kohė. Ēdo individ apo biznes ka tė drejtė tė pėrdorė dhe tė regjistrojė detajet nė Perspekti. Perspekti ka tė drejtėn tė ndalė pėrdorimin dhe tė fshijė detajet e njė pėrdoruesi apo biznesi nėse termat dhe kushtet e Perspekti nuk janė pėrmbushur.

Nė rast se ndonjė faqe interneti nuk ėshtė e arritshme Perspekti nuk mban pėrgjegjėsi. Nė ndonjė rast tė tillė ju lutem provojeni pėrsėri.

Pėrmbajta

Nė pėrdorimin e Perspekti ju keni konfirmuar termat dhe kushtet e Perspekti pėr tė pėrdorur serviset dhe detajet e Perspekti vetėm pėr nevoja personale dhe jo tregtare. Ju nuk mund tė pėrdorni detajet e njė pėrdoruesi apo biznesi pėr tė bėrė kontakte private tjetėr nga reklama, artikulli apo servisi i shtuar.

E drejta e autorit

Marka/Logo dhe emri i Perspekti janė e drejta e Perspekti vetėm dhe janė tė mbrojtura nga kompani internacionale.

Ēdo gjė nga pėrbajtja, fotografitė, dhe informacioned e mbajtura nė database janė produkte tė Perspekti dhe kopjimi apo pėrdorimi i tyre pėr ēėshtje biznesi nuk lejohet.

Nė pėrjashtim kur Perspekti e lejon ndonjerėn nga tė drejtat e meposhtme ju nuk mund tė kompjoni, re-prodhoni, shkarkoni, publikoni, transferoni apo ndryshoni ndonjė faqe ose pėrmbajtje tė Perspekti.

Gjithashtu, fotografitė dhe pėrmbajtjet e Perspekti nuk mund tė pėrdoren/tregohen nė ndonjė website tjetėr pa tė drejtėn e Perspekti.

Detytimet

Tė gjithė tė dhėnat dhe pėrmbajtjet e Perspekti nė linjė nuk garantojnė saktėsi, pėr arsyen se detajet e shkruara nė linjė mund tė ndryshojnė nga ēasti nė ēast. Perspekti nuk garanton humbje tė infomacioneve, humbje biznesi apo humbje tė ardhurash por Perspekti bėn tė pamundurėn qė njė gjė e tillė tė mos ndodhė.

Lidhje nė faqe jashtė Perspekti

Perspekti pėrmban lidhje tė websiteve qė nuk kontollohen nga Perspekti. Nė raste tė tilla lidhja mund tė prishet nga ndryshimet e bėra nga kompanitė e jashtme dhe Perspekti s'ka arritur tė ndryshojė lidhjen akoma. Gjithashtu Perspekti nuk garanton ndonjė saktėsi mbi materialet apo lidhjet mbi website qė nuk kontrollohen nga Perspeki.

Lidhje brenda Perspekti

Lidhje mbi faqet e Perspekti nuk lejohen derisa ju tė keni njė konfirmim me shkrim qė konfirmon se ju jeni tė autorizuar tė krijoni atė lidhje.

Detajet e regjistruara

Qė tė pėrdorni ēdo servis tė Perspekti ju duhet tė regjistroheni falas. Gjatė regjistrimit ju do zgjidhni njė email dhe pasword/fjalėkalim qė ju duhen tė hyni nė llogarinė tuaj nė Perspekti. Ju jeni pėrgjegjės qė detajet e dhėna gjatė regjistrimin apo detajet e ndryshuara mė vonė janė detajet tuaja tė sakta dhe tė pėrfunduara. Nė pėrdorim tė Perspekti ju gjithashtu konfirmoni qė detajet qė keni regjistruar nuk janė fyese. Nėse ndonjė nga termat dhe kushtet e mėsiperme nuk janė zbatuar atėherė llogaria juaj do fshihet nga Perspekti.

Pėrgjithsi

Nėse ju keni ndonjė mospėrmbushje tė termave dhe kushteve atėherė llogaria juaj do tė refuzohet dhe ju mund tė njoftoheni me shkrim ose jo.

Nėse ju nuk pajtoheni me termat dhe kushtet e mėsiperme atėherė kontaktoni Perspekti nė detajet e mėposhtme.

Korrespondenca

Tė gjithė korrespondencat e drejtuara pėr Perspekti mund ti dėrgoni nė emailin: info@perspekti.com.