Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Pytje dhe pėrgjigje

Si tė veproj nėse mė humb pasaporta kur jam me pushime?

Nėse ju humb pasaporta kur jeni me pushime jashtė shtetit atėherė ju duhet tė shkoni te ambasada shqiptare nė atė shtet nė cilėn kohė ju mund tė aplikoni pėr njė pasaportė tė re ose do ju ofrohet njė dokument udhėtimi. Nė kėtė kohė ju nuk mund tė lėni shtetin deri kur tė merni pasaportėn apo dokumentin e udhėtimit nga ambasada.

ANSIG sh.a numėron rreth 17,500 mijė klientė nė tė gjithė Shipėrinė. Shoqėria ka shtrirė aktivitetin e saj, nė tė gjithė territorin e Shqiperise ku perfshihen 11 Dege, 38 Zyra dhe mbi 120 pika shitje....
Komente (0)
Arjezi Travel & TOURS ofron BILETA AVIONI, TRAGETI, AUTOBUSI, SIGURACIONE
Komente (0)
Erli Travel & Tours eshte Agjensi Udhetimi, Turizmi e Siguracionesh. Paketa per udhetime Turistike, Rezervim Hoteli, Bileta Avioni, Trageti, Autobuzi,
Komente (0)
AGJENSI "IDEAL" Travel & Tours. Outgoing & Incoming -BILETA TRAGETI. -BILETA AVIONI -BILETA AUTOBUZI. -REZERVIME HOTELI MBARE BOTEN. -PAKETA TURISTIKE VERORE DHE DIMERORE PER TE GJITHA VENDET E ...
Komente (0)
Rent a Car & Insurance
Komente (0)
Pėr tė vendosur rreth produktit optimal parasegjithash ėshtė e nevojshme qė nė mėnyrė objektive tė konstatohet se cilat janė kėrkesat dhe nevojat e klientit. Ndėrmjetėsi pastaj ėshtė nė gjendje qė pėr...
Komente (0)
Sigma Interalbanian VIG Sh.a operon nė tregun e sigurimeve ne Shqipėri dhe Kosovė prej me shume se 15 vitesh dhe eshte pjese e grupit mė tė madh tė sigurimeve, nė Evropėn Lindore dhe Qendrore, Vienna ...
Komente (0)
Reklamė