Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Reklamė
Ka disa veprime tė bėra gabim qė padyshim do t'ju ulin shumė pikė nė karrierė.
Komente (0)
Nėse nuk po ecni nė karrierėn tuaj, mund tė ketė disa arsye tė cilat nuk jua lejojnė kėtė gjė.
Komente (0)
Janė disa profesione tė cilat pėrgjithėsisht nė tė gjithė botėn janė tė mirėpaguara e sidomos pėr femrat.
Komente (0)
Shumė njerėz presin shumė gjatė pėr tė lėnė njė punė tė keqe dhe shėndeti i tyre vuan nga kjo.
Komente (0)
Shpesh nuk ka nevojė pėr fjalė. Njė specialist i gjuhės sė trupit na udhėzon pėr tė bėrė ato veprime qė sigurojnė njė nd...
Komente (0)
Nėse edhe ju keni ndėr mend projekte pėr jetėn tuaj profesionale, mė poshtė janė disa kėshilla se si tė pėrballeni me nd...
Komente (0)
Perspekti do t'ju njohė me arsyet mė tė shpeshta se pėrse tė rinjtė e talentuar pushohen nė ditėt e sotme nga puna.
Komente (0)
Nėse dėshironi tė krijoni njė pėrshtypje tė parė sa mė tė mirė tek tė tjerėt, Perspekti ju sugjeron disa sekrete tė vlef...
Komente (0)
Ndjekja e pasionit tuaj kėrkon mė shumė punė por ėshtė mė pėrmbushėse sesa tė lidhni veten nė njė punė tė cilėn e keni v...
Komente (0)
Ka disa veti tė cilat njerėzit e suksesshėm i posedojnė.
Komente (0)
Keni dėgjuar me qindra metoda se si tė rrisni produktivitetin tuaj, nga ushqimet qė duhet tė konsumoni e ndoshta deri te...
Komente (0)
Shkollat mė tė mira tė biznesit, duke filluar nga Stanfordi e deri te Whartoni, e mėsojnė tregimin e historive si strate...
Komente (0)
Perspekti sjell profesionet mė tė kėrkuara nė design, modė, artin vizual, komunikim, tė cilat janė shumė tė kėrkuara, qė...
Komente (0)
Mė thuaj me cilin rri, tė tė them se kush je - thotė populli!
Komente (0)
Shumė nga kėto pyetje janė standarde dhe e kanė burimin nga CV-ja.
Komente (0)
Nuk mund ta dallosh nga letrat nėse njė person ėshtė apo do tė ishte njė drejtues i shkėlqyer. Ata dallohen nga veprat.
Komente (0)
Shumė persona kalojnė njė pjesė tė mirė tė ditės nė punė.
Komente (0)
Kur bėhet fjalė pėr pasurinė dhe suksesin tonė, priremi tė pėrqendrohemi nė gjėra qė duhet t'i fitojmė nė tė ardhmen pėr...
Komente (0)
Ne tė gjithė e dimė se drejtuesit e mėdhenj kanė aftėsi artikuluese tė shkėlqyera. Dinė tė flasin, por nuk dinė tė dėgjo...
Komente (0)
Tė gjithė ne arrijmė njė pikė nė karrierėn tonė ku ėshtė shumė e rėndėsishme qė tė ndalojmė dhe tė reflektojmė mbi rrugė...
Komente (0)
Njė profesor pohon se dy gabime tė vogla janė duke ndikuar negativisht nė mėnyrėn se si tjerėt ju shikojnė, dhe kjo ju pengon ta arrini suksesin.
Komente (0)
Perspekti sjell 10 thėnie mbi suksesin tė njerėzve tė shquar dhe tė suksesshėm.
Komente (0)
Perspekti sjell disa shprehje qė duhet ti keni gjithmonė nė mendje nėse luftoni tė arrini sukses.
Komente (0)
Fėmijėria ėshtė njė pjesė e jetės tė cilėn nuk mund ta fshini, pasi ajo ndikon pavarėsisht dėshirės suaj nė jetėn si i r...
Komente (0)
I kaluat shpejt 12 muaj nė punė. U ambientuat menjėherė, bėtė miq tė rinj nė zyrė dhe punuat aq shumė sa i pėrmbushėt tė...
Komente (0)
Sot ėshtė koha e duhur pėr ta pėrdorur energjinė tuaj dhe pėr ta ēuar karrierėn nė njė tjetėr nivel zhvillimi.
Komente (0)
Njė listė me kėshilla qė nuk do pendoheni po t'i keni parasysh.
Komente (0)
Ėshtė plotėsisht normale qė secila femėr nė planin afarist tė pėrjetojė ngritje dhe rėnie tė shumta, aq mė parė nėse pėrpiqet qė tė realizojė balancėn e karrierės dhe familjes.
Komente (0)
Nuk ėshtė aq e vėshtirė tė jesh i suksesshėm. Por ėshtė e vėshtirė tė jesh jashtėzakonisht i suksesshėm.
Komente (0)
Ju jeni i ri, jeni i lirė dhe mund tė bėni shumė gjėra qė vendosni nė mendje - por nė tė njėjtėn kohė, vendimet qė bėni ...
Komente (0)
Nėse mund t'i pėrgjigjeni sinqerisht po tė gjitha kėtyre pyetjeve, atėherė jeni nė rrugėn e suksesit.
Komente (0)
Cili ėshtė ndryshimi mes menaxherit dhe liderit?
Komente (0)
Liderėt mė tė suksesshėm nė histori kanė njė kombinim tė kurajos, hijeshisė dhe forcės; cilėsi dhe fuqi kėto qė ēojnė nė...
Komente (0)
Suksesi ėshtė gjithmonė njė veti qė ne priremi qė ta lidhim me pozicionin drejtues qė mund tė ketė njė person, pasurinė ...
Komente (0)
Reklamė