Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Siguria e informacioneve

Informacione personale

Pėr tė shtuar reklama ju duhet tė regjistroheni me Perspekti. Informacionet kryesore pėr tu regjistruar janė emėr, mbiemėr, email, numėr telefoni dhe adresė. Tė gjithė informacionet e mbledhura nga Perspekti do pėrdoren me siguri maksimale dhe vetėm do jepen te kompani jashtė Perspekti pėr arsye kontakti bazuar nė reklamat e shtuar nė Perspekti.

Adresat e imailit dhe fjalėkalimet janė mbledhur qė tė pėrdoren kur pėrdoruesi dėshiron tė shikojė apo ndryshojė detajet e llogarisė apo reklamave.

Informacione reklamash

Pėr ēdo reklamė tė shtuar, detajet do mbahen nė Perspekti dhe do jenė tė dukshme nė internet derisa reklama tė jetė aktive. Kur aktivizimi tė mbarojė detajet do ruhen nė Perspekti por nuk do jenė tė dukshme nė internet.

Gjuhė ofenduese apo reklama ēorientuese

Nėse shikoni gjuhė ofenduese apo reklama ēorientuese ju lutem na kontaktoni nė imailin: info@perspekti.com apo telefon: 00447817765652.