Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Nė organizmin tonė rritja e qelizave tė shėndetshme kontrollohet nga AND.
Komentet (0)
Pėr shkaqe tė panjohura numri i personave me gurė nė veshka ėshtė rritur nė vitet e fundit.
Komentet (0)
Kafe gjatė shtatzėnisė, pa kafeinė, me kafeinė, apo fare?
Komentet (0)
Rrudhat nė pjesėn e syve, vijat gjatė buzėqeshjes dhe rrathėt qė krijohen nė qafė duken tė gjitha si pjesė tė paevituesh...
Komentet (0)
Gratė i shpėrfillin shenjat e para: Kėto janė dy simptomat fillestare tė kancerit tė vezoreve
Komentet (0)
Shtatė shenjat qė tregojnė se po e teproni me kripėn
Komentet (0)
Njeriu pėrballet ēdo ditė me stresin dhe efektet e tij negative.
Komentet (0)
Pėrfitimet dhe rreziqet e rezonancės, ekzaminimi mė i avancuar nė diagnostikėn e shumė sėmundjeve.
Komentet (0)
A e dini se dielli filloi tė shndrijė rreth pesė miliardė vjet mė parė dhe se qė nga atėherė na ngrohė ēdo ditė pa pushi...
Komentet (0)
Perspekti ju tregon disa tė vėrteta shkencore tė mrekullueshme qė mund tė zgjerojnė sado pak njohuritė tuaja.
Komentet (0)
Astronomia ėshtė njė shkencė qė studion objekte qiellore tė tilla si yjet, galaktikat, planetėt, kometat dhe fenomene ja...
Komentet (0)
Edhe pse ėshtė thėnė shumė pėr inteligjencėn artificiale dhe tekonologjitė moderne, trupi i njeriut ėshtė sistemi mė per...
Komentet (0)
Trupi i njeriut ėshtė njė mister prej tė cilit ėshtė zbuluar shumė pak.
Komentet (0)
Shkencėtarėt janė duke u marrė kohėt e fundit me prodhimin e disa sensorėve wireless me pėrmasa mikroskopike , tė cilat...
Komentet (0)

Ēuna, boll se s'ka lezet! Mos i bėni mė kėto 12 gabime nė Instagram
Komentet (0)
Nuk ėshtė vetėm ajo qė postoni e cila dėmton markėn tuaj. Mos shfrytėzimi i medias sociale ka rreziqet e saj nė rritjen ...
Komentet (0)
Nė epokėn e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet tė jetė shqetėsimi i parė pėr kėdo qė dėshiron qė ...
Komentet (0)
Ndalimi i rrezeve tė dritės. Shkencėtarėt zbulojnė metodėn qė ngadalėson me 20 vite dritėn
Komentet (0)
Jo nė pak raste ndodh qė blerjen apo prenotimet on-line tė shfaqin problematika. E nė kėtė rast, ekzistojnė disa procedu...
Komentet (0)
Krijimi i njė faqeje internet mund tė jetė shumė zbavitėse. Nėse e bėni siē duhet ju mund tė filloni ta pėrdorni atė edh...
Komentet (0)
Interneti nė Shqipėri u lidh pėr herė tė parė nė vitin... 1989.
Komentet (0)

"Muzeu Historik Kombėtar" synon tė nxisė mirėkuptimin dhe vlerėsimin e historisė sė Shqipėrisė tek publiku vendor, kombėtar dhe ndėrkombėtar dhe tė inkurajojė dialogun midis qytetarėve, mbi tė kaluarėn, tė tashmen dhe tė ardhmen shqiptare.
Komentet (0)
18 Shtatori ėshtė dita e 261 e kalendarit Gregorian (dita e 262 nė vitin e brishtė) - kėshtu qė deri nė fund tė vitit ka...
Komentet (0)
17 Shtatori ėshtė dita e 260 e kalendarit Gregorian (dita e 261 nė vitin e brishtė) - kėshtu qė deri nė fund tė vitit ka...
Komentet (0)
16 Shtatori ėshtė dita e 259 e kalendarit Gregorian (dita e 260 nė vitin e brishtė) - kėshtu qė deri nė fund tė vitit ka...
Komentet (0)
15 Shtatori ėshtė dita e 258 e kalendarit Gregorian (dita e 259 nė vitin e brishtė) - kėshtu qė deri nė fund tė vitit ka...
Komentet (0)
14 Shtatori ėshtė dita e 257 e kalendarit Gregorian (dita e 258 nė vitin e brishtė) - kėshtu qė deri nė fund tė vitit ka...
Komentet (0)
13 Shtatori ėshtė dita e 256 e kalendarit Gregorian (dita e 257 nė vitin e brishtė) - kėshtu qė deri nė fund tė vitit ka...
Komentet (0)

Pikėrisht gjatė shekullit XVIII-tė, kur nė Shqipėri sapo kishte nisur rrugėn piktura realiste, nė Salonet e Parisit, nė disa ekspozita nė Angli, Gjermani, Itali, Austri etj., u vendosėn edhe tablo me temė shqiptare.
Komentet (0)
Shumė artistė shqiptarė u shquan nė Venedik. Atje ngritėn edhe shkollėn e tyre dhe e quajtėn "Scuola degli Albanesi".
Komentet (0)
Ishte pikėrisht viti 1991 kur piktura shqiptare nisi rrugėn ku nuk do tė ndjehej mė tutela e njė drejtimi tė vetėm artis...
Komentet (0)
Pas viteve '60 nė Shqipėri artet zhvilloheshin tė shkėputura jo vetėm nga vendet e zhvilluara perėndimore, por edhe nga ...
Komentet (0)
Veprimtaria e parė nė fushėn e arteve figurative, pas clirimit tė vendit, ėshtė Ekspozita Kombtare, e hapur nė prill tė ...
Komentet (0)
Nė gjysmėn e dytė tė shekullit XIX-tė fillon njė etapė e re, e rėndėsishme pėr artin Shqiptar.
Komentet (0)
Gjatė shekullit XVI-tė,ndonėse ende nėn pushtimin Osman, u krijuan vepra tė reja artistike nė pikturė, nė stilin pasbiza...
Komentet (0)

Njihuni me super ushqimet qė ju mbrojnė nga rreziku i kancerit!
Komentet (0)
Tė interesuar shumė pėr hidratim tė trupit madje duke kaluar dhe pėrtej ujit natyral pėrdorim edhe ujin e gazuar.
Komentet (0)
Perspekti ju sjell arsyet pėrse duhet ta konsumoni bananen pa u menduar gjatė!
Komentet (0)
Nėse i ngrohni kėto 7 ushqime atėherė mund tė helmoheni
Komentet (0)
Ushqimet lejla luftojnė kancerin dhe janė efektive nė rėnien e peshės. Ju njohim me to.
Komentet (0)
Kėto janė arsyet pse boronicat janė frutat mė tė shėndetshme nė botė.
Komentet (0)
Hipertensioni konsiderohet si "sėmundje e heshtur".
Komentet (0)
Reklamė