Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Fjala "demokraci" ka kuptimin e gjėrave tė ndryshme pėr persona tė ndryshėm.
Komentet (0)
Ligji (lat. lex) ėshtė njė sistem rregullash dhe normash shoqėrore qė njerėzit duhte tė ndjekin nė njė shoqėri apo vend.
Komentet (0)
Reklamė