Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3444 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.

Disa nga bizneset mė tė reja nė Perspekti

3444 biznese u gjetėn.
02
02 eshte nje nga zyrat e kembimit valutor me cmime konkuruese qe operon ne Tirane.
Shkėmbime / Exchange
Sheshi Avni Rustemi, Tirane
123.al
123 ėshtė njė Projekt dhe sipėrmarje qė u inagurua zyrtarisht mė 27 Tetor 2011. Ideja e 123 ėshtė njė koncept i thjeshtė por shumė i veēantė dhe i gjerė ne influencė. E ndėrtuar thjesht dhe nė njė fo... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
2 KITARRAT
Njė kompleks i veēantė qė pėrfshin njė hotel, njė restorant, njė bar, njė butik dhe SPA. Tė duket sikur nuk je mė nė Durrės kur ndodhesh te Boutique Hotel & SPA 2 KITARRAT. Ndoshta bukuria e hieshia e... mė shumė
Hotele & Restorante
Lagja 1, Durres
2 Lips
2 Lips eshte nje nder klubet me te mira ku mund te argetoheni dhe te shijoni ato care ky klub ofron per ju.
Lokale & Klube
Perballe Mozaikut te Tiranes, Tirane
28 Nentori sh.p.k.
28 Nentori sh.p.k. eshte nje kompani e suksesshme ne fushen e kembimit valutor.
Shkėmbime / Exchange
Tirane
2A-L sh.p.k.
2A-L shpk u krijua nė vitin 2001 si njė kompani me pikėsynime tė sakta dhe organizim serioz qė nė fillesat e saj. Objekti kryesor i veprimtarise sė 2A-L nė zanafillėn e saj, si kompani qė ushton aktiv... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
2B Mobileri
2B Mobileri operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh me aktivitet kryesor fushen e mobilerise. Pasioni, kurajo, sakrifica, keto jane vlerat qe inspiruan ne krijimin e 2B Mobileri. Kompania realizon... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Unaza e Re, Tirane
2BI
2BI ofron sherbime per punime ne lartesi me vinca kosh per pastrime ose lyerje fasadash,izolime me silikon,sherbime kullimi,sherbime ndricimi etj
Kompani Ndėrtimi
Unaza e Re, Tirane
2FAF sh.p.k.
Since the founding in 1994, 2FAF has always engaged on developing and manufacturing the hardware in building, mainly including aluminum profiles, accessories for aluminum profiles, glass, glass doors,... mė shumė
Importe & Eksporte
Rruga e Kavajes, Tirane
2lips Bar & Restorant
2Lips Bar & Restorant Dhermi.
Lokale & Klube
Dhėrmi, Vlorė
2MM Group
2MM Group eshte pėrfaqėsues ekskluziv nė Shqipėri i firmave mė tė njohura nė botė tė pajisjeve pėr sistemet e survejimit. Ofron paisje me karakteristika teknike bashkėkohore tė garantuara dhe tė ēerti... mė shumė
Energji
Blloku Gintash, Tirane
2N sh.p.k.
2N company ltd is a company specialized in construction and a dedicated staff for the successful realization of various projects.
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Zhan D'Ark, Tirane
2R Construction sh.p.k.
2R Construction sh.p.k. ushtron veprimtarine ne nje game te gjere sherbimesh ne fushen e konstruktimeve civile. Shoqeria 2R Construction sh.p.k. eshte e orientuar drejt cilesise maksimale te punimeve ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
2RC sh.p.k.
Shoqėria 2RC sh.p.k. ėshtė njė shoqėri me kapital privat e cila ėshtė themeluar nė Tiranė, nė Korrik tė vitit 2006, e njohur mė parė nėn emrin 2R-Construction sh.p.k.. 2RC e ka filluar aktivitetin ... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
2SC Computer
2sc Internet esht nje kompani e krijuar ne gusht te vitit 2009, me nje staf te kompletuar, te zgjedhur ne fushat e ndryshme te elektronikes dhe informatikes. Pune e palodhshme me korrektesi e pergjegj... mė shumė
Elektronikė
Kryqezimi i rruges se Prokurorise, Burrel
2st Albania
2st Albania
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
2T sh.p.k.
2T sh.p.k. operon ne tregun Shqiptar qe nga viti 2000 ne fushen e ndertimeve civile dhe infrastrukturore. 2T sh.p.k. ka njė eksperiencė shumėvjeēare nė treg nė ndėrtimin e godinave civile dhe industri... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Tirane
355 mobile Shop
Dyqani me i madh i aksesoreve per smartphone dhe tablet.
Elektronikė
Tirane
360 Virtual Tour
Reklamoni biznesin tuaj me pamje 360 grade nepermjet nje Virtual Tour-i. Virtual Tour per te gjitha llojet e bizneseve.
Turizėm
Tirane
3A Construction
Bejme ndertimin e: 1. Shtepi banimi me celsa ne dore. 2. Salla sporti 3. Objekte Afariste 4. Nga betoni dhe konstruksione metalike. Te gjitha keto ndertime behen dhe kontrollohen nga nje st... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bregu i Diellit, Prishtine, Kosove
Reklamė