Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 91 bizneset e Pasurive tė Patundshme nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
91 biznese u gjetėn.
A&D General Services Studio/ADGSS
A&D General Services Studio IMMOBILIARE-SIGURIME-KONSULENCE-BILETARI Pasuri te Pajuatshme / Prona Blerje-Shitje-Qera-Vleresim prone Perkthime
Pasuri tė Patundshme
Bulevardi Bajram Curri Tirane
ABMF 71
Ne punojme si nje skuader, jemi nje staf i pergatitur profesionalishte dhe e njohim mire zone, japim informacionin e duhur per tregun e pasurive te paluajtshme, si analizen e tregut, ēmimet dhe histor... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Unaza e Re Tirane
Affitti Italiani
Affitti Italiani e il tuo punto di riferimento a Tirana e in Albania per il Real estate e per ogni soluzione relativa agli immobili. Nata da una collaborazione tra Italiani con le migliori Agenzie Im... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Ish Blloku Tiranė
Agjensi Arb/65
Agjensi Imobiliare qe ofron sherbime si: Shitje-Blerje; Qera pasurish te paluajtshme.
Pasuri tė Patundshme
Ish Ekspozita Shqiperia Sot Tirane
Agjensi Imobilare RE-AL
Ne ju ofrojme shpejtesi, siguri dhe korrektesi. Besoni tek ne pronen tuaj.
Pasuri tė Patundshme
100 m nga Kafe Flora Tirane
Agjensi Imobiliare Albania Incoming
Agjensi Immobiliare,Agjensi Shitje, Blerje, Qera, Qira,Agjensi Kombetare per Shit-Blerje dhe dhenie me Qira.
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Agjensi Imobiliare Origjinal
REAL Estate Origjinal- SALE-BUY-RENT- Business-Land - Properties - Apartments-Villas - Business-Office ) Transparency and correctness for everybady..! AGJENSIA IMOBILIARE ORIGJINAL-Shitje-Blerje-Q... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Bulevardi Zogu I Tirane
Agjensi Imobiliare Reger
Nese doni cmimet me te mira ne vendet me te mira, ky eshte vendi i duhur!! Agjensi Imobiliare REGER -Cmimet me te mira per njerzit me te mire
Pasuri tė Patundshme
Ish Ekspozita Shqiperia Sot Tirane
Agjensia e informacionit Infoexpress
Qė prej themelimit nė vitin 2009 Infoexpress Imobiliare e cila operon nė fushėn e shėrbimit, koordinimit, ndėrmjetėsimit tė bizneseve tė ndryshme, pasurive tė patundėshme, nė ndėrtim, turizėm bregdeta... mė shumė
Energji, Materiale Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme, Shėrbime Biznesi, Turizėm
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Agjensia Imobilare RAM
Agjensia Ram ka nje experience 15 vjecare ne treg qe dallohet per korrektesine, ndershmeri duke mos patur asnje reklamim nga klientet e saj. Agjensia administron prona te personave qe nuk jetojne ne... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Agjent Imobiliar
Kerkoni te blini, te shisni, te jepni apo te merni me qera nje apartament, vile, truall, qofte edhe ambjente biznesi apo magazine. Ne punojme per ju, ofrojme cmimet me te mira te tregut, me nje sher... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Albania Bay Marina
The project of Albania Bay Marina provides the construction of the first modern marina and real estate investments in Albanian coast. The project is placed in the city of Durrės, the second city after... mė shumė
Hotele & Restorante, Pasuri tė Patundshme
Durres
Albania Luxury Estate
Albania Luxury Estate.
Pasuri tė Patundshme
Durres
ALBANIA ONE Real Estate & Travel
Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė to... mė shumė
Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte
Tirane
Albania Property
Real Estate Agency covering a list of services such as: -Apartaments for rent and sale -Private houses for rent and sale -Villas for rent and sale -Assets management -Land surfaces for sale -Int... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Sarande
Albania Real Estate
Here at Albania Real Estate, our main goal is to make it easier for everyone to buy or sell their property. We use the internet to bring the choices to you. Whether you reside in Albania or not you ca... mė shumė
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Albanian Construction Portal
Albanian Construction Portal u themelua nė vitin 2013 si njė nga projektet mė ambicioze me qėllim krijimin e portalit tė parė tė ndėrtimit nė Shqipėri. Albanian Construction Portal u konkretizua p... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme
Tirane
Alma Real Estate
TOP 10 THINGS TO DO WHEN YOU SELLING or RENT YOUR HOME # 1. Call ALMA Real Estate Agency (She will take care of the other 9) Products: Buying- Selling- Renting Real Estate Properties
Pasuri tė Patundshme
Tirane
Andromeda Imobiliare sh.p.k.
Agjensi Imobiliare Shtije-Qera per Apartamente, Dyqane, Troje, Magazina.
Pasuri tė Patundshme
Lagja 4 Durres
Apartamente me Qera/Apartments for Rent
Ne ambientet e pallatit, ndodhur ne Rrugen Butrinti, japim apartamente me qera. ne katin e trete kemi tre apartamente me pamje nga deti, te kompletuara.
Pasuri tė Patundshme
Sarande
Reklamė