Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Tonni'86, brandi i stilistes shqiptare Mirela Nurēe, u ngjit nė pasarelė nė New York.
Komentet (0)
Stilistja e njohur, ėshtė bėrė pjesė e dy projekteve tė modės, duke pėrcjellė pėrpos stilit dhe tendencave, mesazhe tė forta, nisur edhe nga kauza sociale tė shoqėrisė sonė.
Komentet (0)
Dalin ndryshimet e procedurave pėr patentat! Tarifat, pyetjet e reja dhe numri i gabimeve.
Komentet (0)
Lajme tė reja nga Facebook, ndryshojnė rregullat e privatėsisė...
Komentet (0)
Ndryshon procedura pėr marrjen e patentės, qė nga 1 marsi pyetje tė reja pėr testin teorik.
Komentet (0)
Sė fundmi, Paris Hilton ka qenė kryefjala e lajmeve nė mediat rozė edhe nė portale pas propozimit romantik dhe unazės sė mrekullueshme prej diamanti.
Komentet (0)
Qyteti i famshėm i akullit nė Kinė, Harbin, hapi dyert pėr vizitorė nga e gjithė bota tė premten, kur nisi festivali ndėrkombėtar i borės dhe akullit.
Komentet (0)

Studime tė shumta janė bėrė nga ekspertė dhe gazetarė sportivė pėr tė pėrcaktuar se cilat janė sportet mė tė preferuara nė botė.
Komentet (0)
"Soccerex Football Finance 100", ka renditur 100 klubet mė tė pasura nė tė gjithė botėn.
Komentet (0)
Janė vetėm 7, si 7 Mrekullitė e Botės, lojtarėt qė kanė fituar tė gjithė titujt mė tė rėndėsishėm ndėrkombėtarė.
Komentet (0)
Liverpooli tashmė ka zyrtarizuar blerjen mė tė re tė afatit kalimtar tė Janarit.
Komentet (0)
Futbolli ėshtė njė sport i pėlqyer pothuajse nga tė gjithė njerėzit. Dhe sigurisht nuk kishte si tė mos na interesonin disa fakte tė rėndėsishme pėr tė.
Komentet (0)
Jo vrapi, as futbolli, por tenisi, noti dhe aerobia parandalojnė mundėsinė e vdekjes sė hershme.
Komentet (0)
Rreziku i vdekjes nga shkaqe qė lidhen me shėndetin zvogėluohet me 47% nė grupin e personave qė merren me tenis.
Komentet (0)

Ora e sė ardhmes, e projektuar pėr t'i shėrbyer 500 brezave
Komentet (0)
Sivjet Lojėrat Olimpike Dimėrore kanė qenė mė tė jashtėzakonshmet ndonjėherė.
Komentet (0)
Makinat. Efiēenca. Pantallona tė shkurtra lėkure. Gjermania njihet pėrreth globit se shkėlqen nė njė sėrė gjėrash.
Komentet (0)
Jeta po ndryshon. Teknologji tė reja, pajisje tė reja dhe produkte tė reja vijnė me shpejtėsi nė jetėn tonė.
Komentet (0)
Truri i njeriut zė 4.7 miliardė libra.
Komentet (0)
Sigurisht, nė kėto momente tė gjithė kritikat janė drejtuar kundėr tij, pėr shkak tė deklaratave politike qė ka bėrė.
Komentet (0)
Sa mė shumė mėsojmė pėr kafshėt, aq mė shumė kuptojmė qė janė plot befasi. Tani e dimė qė kafshėt janė shumė mė tė ngjashme me ne se sa kemi menduar dhe qė ekzistojnė gjėra tė caktuara, tė cilat do tė kishim mundur edhe t'i mėsonim.
Komentet (0)

Disa shprehje qė i dėgjojmė shpesh, si pėrshembull: "Ndihem i lodhur", mund tė jetė njė shenjė paralajmėrimi pėr sėmundjen e diabetit.
Komentet (0)
Guri nė veshka dhe dhimbje koke, por jo vetėm.
Komentet (0)
Pėr tė gjetur genet qė kontribuojnė nė formėn e fytyrės sė njė personi ėshtė kaq e ndėrlikuar sikur tė gjesh gjilpėrėn nė kashtė.
Komentet (0)
Bėni kujdes, rrezet e telefonave shkaktojnė njė sėmundje tė tmerrshme.
Komentet (0)
3 receta supe nė 3 ditė pėr tė pastruar organizmin dhe sheshuar barkun
Komentet (0)
Femrat qė vuajnė nga tensioni i lartė janė mė tė rrezikuara tė preken nga humbja e kujtesės.
Komentet (0)
Mos i hidhni dhėmbėt e qumėshtit. Mund t'ju shpėtojnė jetėn mė vonė!
Komentet (0)

Pėr herė tė parė nė historinė e saj NASA ka bėrė publik njė lajm tė rėndėsishėm qė vėrteton ekzistencėn e sistemeve tė tjera planetare nė hapėsirė.
Komentet (0)
Qelizat staminale mund tė pėrdoren pėr tė rikthyer shikimin, nė rastet e humbjes sė shikimit, dėmtimeve apo sėmundjeve.
Komentet (0)
Pėr shumė shekuj, shumė njerėz kanė besuar se ari ėshtė njė nga materialet mė tė shtrenjta nė botė. Megjithatė, kjo ėshtė absolutisht e gabuar.
Komentet (0)
Pėrgjatė njė viti nė botė ndodhin ndryshime tė shumta, por ndryshime tė shumta ndodhin edhe nė trupin tonė.
Komentet (0)
A keni dėgjuar ndonjėherė pėr llampat prej kripe Himalaje? Bota ėshtė e tejmbushur me stres dhe ankth, dhe kėto pajisje tė vogla dhe tė thjeshta po e ndihmojnė shumė botėn pėr ti pakėsuar ato.
Komentet (0)
Shkencėtarėt po testojnė njė qasje radikale kundėr plakjes qė ka tėrhequr vėmendjen e miliarderėve.
Komentet (0)
Ne kemi tendencėn tė mendojmė se e njohim trupin tonė nė mėnyrė perfekte. Por nė fakt, trupi i njeriut ėshtė njė mekanizėm shumė kompleks dhe misterioz qė bėn konfuzė edhe specialistėt mė tė kualifikuar.
Komentet (0)

Planifikimi i vazhdimėsisė mund tė jetė i frikshėm, madje edhe dėshpėrues pėr disa. Pas tė gjithash, planifikimi qė dikush tjetėr tė marrė pėrsipėr kompaninė para se tė largoheni nuk ėshtė gjėja mė emocionuese.
Komentet (0)
Suksesi mund tė vijė nė ēdo moshė, ja shembujt.
Komentet (0)
Nė njė epokė ku konsumi i mediave ndryshon gjithmonė, reklamuesit duhet tė gjejnė mėnyra kreative pėr tė qenė gjithmonė para konsumatorit.
Komentet (0)
Amazon dhe firmat e tjera duan qė njerėzit tė shkėmbejnė pak privatėsi dhe siguri nė kėmbim tė lehtėsive qė ofrojnė blerjet online.
Komentet (0)
A jeni kuriozė se kush janė kompanitė mė tė vlefshme nė botė pėr vitin 2017? Perspekti sjell pėr ju listėn e 10 mė tė mirave.
Komentet (0)
Jemi nė muajin e fundit tė vitit dhe punonjėsit kanė plot dėshira nė listat e tyre: Disa duan orė relaksi, tė tjerė dhurata, e ata mė tė ēmendurit duan vetėm party. Po ēfarė duhet bėrė pėr tė qenė njė shef i mirė gjatė festave?
Komentet (0)
Tė japėsh ėshtė mė mirė sesa tė marrėsh.
Komentet (0)

Njerėzit shpesh shqetėsohen nėse janė tė mbrojtur nga mikrobet kur kryejnė udhėtime tė gjata dhe u duhet tė qėndrojnė pėr shumė orė nė mjedise tė mbyllura si nė aeroplan, tren apo autobus.
Komentet (0)
Kėto ditė, falė linjave ajrore me kosto tė ulėt, udhėtimi me aeroplan ėshtė bėrė i zakonshėm.
Komentet (0)
Rruga ėshtė mė e rėndėsishme se mbėrritja.
Komentet (0)
Stambolli ėshtė i bukur nė ēdo orė tė ditės, por momenti mė i bukur pėr tė shijuar madhėshtinė e kėtij qyteti ėshtė perėndimi.
Komentet (0)
Prej tė paktėn dy vitesh kisha planifikuar tė shkoja nė Theth, e bombarduar gjithandej nga imazhe tė bukura si tė dala nga pėrrallat.
Komentet (0)
Hienat nuk janė zakonisht njė kope miqėsore, por njė ėshtė parė nė mes tė njė kopeje tė egrėr ujqerish pėr herė tė parė.
Komentet (0)
Disa nga pamjet mė tė lavdishme tė botės mund tė shikohen vetėm nėse ju zgjasni qafėn tuaj.
Komentet (0)

Ditė mė parė, Zvicra ėshtė shpallur si "Vendi mė i mirė" nė botė pėr vitin e dytė radhazi, shkruan "The Local".
Komentet (0)
Ashtu si orėt e shtrenjta, tė cilat nuk prishen kurrė duke u kthyer nė diēka tė mėrzitshme, edhe aeroportet mė tė mira nė botė mund tė jenė tė mėrzitshėm.
Komentet (0)
Kėto janė imazhet qė tregojnė se ēfarė do tė njihet sė shpejti si ndėrtesa mė e lartė nė botė qė ngrihet nga shkretėtira.
Komentet (0)
Nga 200 shtete nė tė gjithė botėn, shumė prej tyre gjenerojnė miliarda madje dhe triliarda tė ardhura ēdo vit. Por cili renditet si vendi mė i pasur nė botė?
Komentet (0)
Njė qytet i rrallė ndodhet nė Suedi.
Komentet (0)
Kina po ndėrton aeroportin mė tė madh nė botė.
Komentet (0)
Porsa ta vizitoni Gjeorgjinė do ta kuptoni se pėrse ky shtet ėshtė magnet pėr ēdo person qė e ka vizituar tė paktėn njė herė.
Komentet (0)

Perspekti sjell pėr ju horoskopin pėr muajin Korrik. Muaj tė mbarė!
Komentet (0)
Horoskopi i muajit Qershor nga Paolo Fox, ja kush janė shenjat me fat... Nuk duhet humbur!
Komentet (0)
Perspekti sjell pėr ju horoskopin javor pėr tė gjitha shenjat. Javė tė mbarė!
Komentet (0)
Perspekti ju sjell 3 ēiftet e zodiakut tė projektuar pėr tė qenė bashkė deri nė fund.
Komentet (0)
Si e parashikojnė yjet kėtė javė? Lexojeni dhe rrokni ēdo ditė e ēdo orė tė saj, me tė mirat dhe tė kėqijat sepse ėshtė koha juaj dhe ėshtė dhurata mė e ēmuar qė keni.
Komentet (0)
Legjenda tė lashta tregojnė se ēdo person ka njė shpirt binjak tė cilin do ta takojė herėt a vonė.
Komentet (0)
Perspekti ju sjell horoskopin pėr muajin Maj 2018. Njihuni me parashikimin pėr punėn, dhe ndjenjat, dhe si do ecė ky muaj pėr tė lindurit e ēdo shenje.
Komentet (0)
Reklamė