Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kompania

Perspekti ėshtė hapur si kompani nė 2015-tėn dhe ka dhėnė prova tė jetė njė partner i besueshėm pėr tė gjithė pėrdoruesit dhe klientėt qė e pėrdorin atė nė sektorėt e teknologjisė, informacionit dhe reklamave. Perspekti ėshtė njė udhėheqės i mirė i sektorėve tė teknologjisė (programimeve tė aplikacioneve dhe faqeve tė internetit), informacionit, medias dhe publikimeve bazuar nė eksperiencat dhe provojat e stafit.

Ekipi i Menaxhimit

Kryeshefi Ekzekutiv (CEO)
Email: ntopalli@perspekti.com
Cel: +355682885032

Vizioni ynė

Perspketi pėrpiqet qė tė jetė ofruesi kryesorė nė sektorin e informacionit dhe reklamava duke thjeshtuar mė shumė menyrėn si kursehen dhe rigjehen informacionet, reklamat dhe artikujt. Kėto pėrfshijnė:

 • Reklama dhe artikuj falas pėr gjithė lexuesit
 • Shtime, ndryshime and anulime reklamash nė linjė
 • Informacione mbi tė gjithė firmat, oraret, promovimet dhe rėniet e ēmimeve.
 • Ēmime tė arsyeshme pėr tė gjithė klientėt
 • Misioni ynė

  Misioni i Perspekti ėshtė qė tė kombinojė fuqitė e ekspertizės, eksperiencės dhe risive pėr tė ēuar pėrpara suksesin nė nivel ndėrkombėtar nė sektorin e informacionit dhe reklamave.

  Besueshmėria

  Perspekti beson se bota do jetė njė vend mė i mirė nėse pėrmirėsojmė menyrėn se si kursejmė dhe zbulojmė informacionet nė internet.

  Vlerat tona

  Integriteti dhe etika

  Bėn ēfarė ėshtė e drejtė dhe kėrkon ndershmėri, mirėmbajtjen e konfidencialitetit dhe tė respektimit tė standardeve profesionale tė pėrsosmėrisė dhe tė sigurisė.

  Shėrbim Klienti dhe Cilėsi

  Perspekti pėrpiqet tė kuptojė kėrkesat e klientėve dhe tė pėrmbushė apo tejkalojė pritjet e tyre me cilėsi tė lartė shėrbimi. Tė qėndrojė fleksibile dhe gjithmonė tė kėrkojė pėr zgjidhje proaktive, pėrgjegjės pėr tė siguruar kėnaqėsinė e klientit.

  Risi

  Vazhdimisht heton statusin dhe kėrkon mundėsi pėr pėrmirėsim tė vazhdueshėm. Pėrpiqet pėr njė mjedis pune stimulues dhe tė hapur pėr tė mėsuar, kurioz dhe risi.

  Bashkėpunim

  Bashkėpunimi dhe mbėshtetja reciprokojnė njėra-tjetrėn. Strategjia e shėndoshė dhe zbatimi krijues kėrkojnė talente tė ndryshme qė bashkėpunojnė. Suksesi pėr klientėt tanė varet nga bashkėpunimi i tė gjithėve dhe mbėshtetjes reciproke.

  Pronėsia

  Perspekti vepron me njė ndjenjė pronėsie nė lidhje me pėrgjegjėsitė e klientėve tanė. Menaxhojmė asetet tona financiare me administrimin tė shėndoshė dhe njė kthim tė drejtė pėr investitorėt tanė.