Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 95 produktet e Pajisjeve Elektronike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
144 produkte u gjetėn.
KUFJE ME BLUETOOTH PLANTRONIC M25
3,500L
R&R Computer Services
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:39
KUFJE ME BLUETOOTH PLANTRONIC M25 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesor Shume praktik ne perdorim! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci
LG G3
18,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:36
Shes telefon LG G3 ne gjendje perfekte 9/10. Kontakt te interesuarit.
iPhone 6 Plus
€450
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:17
iPhone 6 Plus 128GB; Telefoni vjen nga USA dhe eshte ne gjendje shume, shume te mire. Vetem 1 perdorues. Perdorur ne rrjetin Verizon (Vodafone) por mund te perdoret ne cdo lloj rrjeti me GSM Ky njoftim eshte vetem per telefonin.
Samsung Galaxy S6 Edge
37,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
05-07-2017 15:00
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 32GB ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i diskutueshem. Kush eshte i interesuar mund te kontaktoje.
Biciklete Elektronike B'Twin
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Shkoder
05-07-2017 14:56
Biēiklete B'Twin e sapo ardhur nga Italia. Biēikleta ėshtė nė gjendje shume tė mirė kryesisht e perdorur vetėm ne fundjavė. Cmimi i bicikletes eshte i pergjysmuar. Kush ėshtė i interesuar te kontaktoje ne numrin e telelefonit. Cmimi eshte i diskutueshem.
PHONE 6 SPACE GRAY
38,000L
"R&R" Computer Services
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:30
PHONE 6 SPACE GRAY (SI I RI) A++ MEMORIA 16 GB SHOQEROHET ME GARANCI AKSESORE OEM + KUFJE + XHAM + COVER
iPhone 7
78,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:19
Okazion iPhone 7 Gold 128 GB, pa asnje gervishtje. Cmimi i diskutueshem. Ne dyqan eshte 800(mije) leke i perdorur.
Monitor LEM Aktiv A300MA
35,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:08
Shitet Monitor LEM Aktiv A300MA shume pak i perdorur. Ne gjendje pothuajse te re. Cmimi 35000 Leke te reja..
Kamera SONY HXR-NX3 FULL HD
€2,400
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:03
Shes Kamera SONY HXR-NX3 FULL HD Kamera eshte shume pak e perdorur dhe shitet me aksesoret qe shihni ne foto.
Karte per Montazhe Video
€190
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 13:58
Shitet karte PROFESIONALE per Montazhe Video.. CANOPUS DVstorm XA Plus ( E PERDORUR) shoqeruar me program montazhi Edius 4 Card PCI Canopus DVStorm XA Plus
Bokse te amblifikuar per DJ & LIVE
€750
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
02-03-2017 14:51
2 Bokse Energy-15EP400PWD. POVWR 300W + 100W. Active 2 way full range
Aparat Fotografik Digital
12,990L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 13:36
Marka Samsung Model PL210 Thellėsia 0.8 nė Rezoluta Sensor 14.2 Megapixel Sensor Optical Lloji CCD Digital Zoom 5 x Video Format MJPEG Image Format JPEG Video Rezoluta 1280 x 720 Bateri Li-ion bateri rechargeable - 850 mAh Diagonal Madhėsia 7.6 cm Pėrmasat (WxHxD) 100...
Kufje Beats
990L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 13:22
Kufje Beats cilesi maksimale volumi.
Kufje bluetooth
1,590L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 13:03
Bluetooth v4.0 Shėrben pėr lidhje e dy pajisjeve me bluetooth njekohesisht Me nė vesh stil te ri E pershtatshme kur je ne timon. Koha e bisedes rreth 4 orė Pesha e produktit: 0.005 kg Madhėsia e produktit (L x W x H): 2.50 x 2.70 x 1.50 cm
Bateri e jashtme (Power Bank) 20000 mAh
3,490L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 10:52
Power bank Proda Kapaciteti 20000 mAh Mund te perdoret per celulare/ PAD / MP3 / PC / Digital Camera / iPod Mund te vendosni njekohesisht dy pajisje.
Asus Zenfone 2
31,900L
Shopping TV
Pajisje Elektronike
Shqiperi
08-01-2017 05:46
Shitet Asus Zenfone 2
Aparat Fotografik
€40
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
30-10-2016 10:23
Shitet Apartat Fotografik me memorie 8 GB. Cmimi eshte i pa diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.
Nokia Lumia 530 Dual Sim
6,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:35
Nokia Lumia 530 Dual SIM Ekrani 4.0" , 5MP Camera , 512MB RAM, 4 GB , 1430mAh Li-Ion , Dy karta, Microsoft Windows Phone 8.1 , 2014 July
Sony CyberShot
7,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:17
Shes aparat fotografik automatik Sony CyberShot 12.1 Mega Pixels 4X manual Zoom 20X digital Zoom. Ka bateri tė rikarikueshme dhe kartė memorie 2GB. Shitet pėr arsye mospėrdorimi pasi kam njė aparat profesional.
iPad pro
€500
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
16-10-2016 16:13
Shitet iPad pro ,9.7 inch. Vetem 1- muaj i perdorur(pothuajse i ri),32 GB, ngjyra silver, me sim card. Programi ios 10 eshte bere update.
Reklamė