Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 312 produkte nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.

Disa nga produktet me te fundit ne Perspekti

312 produkte u gjetėn.
Maderotherapy
€220
New
Sh?ndeti & Bukuria
Ohrid
02-04-2019 11:33
These elements effectively act on the cellulite found in Dermusot - the middle layer of the skin that consists of connective tissue. Go razbivaat celulitot and I make the skin of the lubricant.
Maderotherapy
€220
New
Sh?ndeti & Bukuria
Ohrid
02-04-2019 10:38
These elements effectively act on the cellulite found in Dermusot - the middle layer of the skin that consists of connective tissue. Go razbivaat celulitot and I make the skin of the lubricant.
KUFJE ME BLUETOOTH PLANTRONIC M25
3,500L
R&R Computer Services
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:39
KUFJE ME BLUETOOTH PLANTRONIC M25 (E RE) 3500 LEK SASI E LIMITUAR! Produkt shume cilesor Shume praktik ne perdorim! Ky produkt ka 3 Muaj Garanci
LG G3
18,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:36
Shes telefon LG G3 ne gjendje perfekte 9/10. Kontakt te interesuarit.
iPhone 6 Plus
€450
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
08-07-2017 15:17
iPhone 6 Plus 128GB; Telefoni vjen nga USA dhe eshte ne gjendje shume, shume te mire. Vetem 1 perdorues. Perdorur ne rrjetin Verizon (Vodafone) por mund te perdoret ne cdo lloj rrjeti me GSM Ky njoftim eshte vetem per telefonin.
PC Fujitsu
€379
American Computers
Kompjutera & Zyra
Komuna e Parisit, Tirane
08-07-2017 15:10
PC Fujitsu m720 ,cpu e5-1620 @3.6 ghz ,ram 12 GB, hdd 500 GB ,vga nvidia quadro 2000 1GB dedikuar
Laptop Dell Latitude
€100
American Computers
Kompjutera & Zyra
Komuna e Parisit, Tirane
08-07-2017 15:01
Laptop Dell Latitude e6400,core i2 2.4 ghz,ram 2 GB, hdd 160 GB, VGA 1 GB shared
Printer CANON
€150
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:14
SHITET FOTOKOPJE CANON IR 1024 IF ME 4 FUNKSIONE, SCANER ME USB, FOTOKOPJE, FAX, PRINTER, SI DHE PRINTER RRJETI. PAJISJA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE DHE KA SHUME PAK KOPJE, RRETH 47000 KOPJE. ESHTE EKONOMIKE DHE ZE PAK VEND. 1 KARTUCE BOJE SHKON TEK 5000 LEK DHE BEN 5000 DERI 90...
Laptop HP Probook
€260
Profesional Laptop
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:11
Hp Probook 6570 Profesional Laptop Core i5 4Giga RAM 320 hdd Kasa alumini Webcam 15.6 inch ekrani Graphic card. Intel Hd 4000 2000mb share
Laptop ASUS Gaming
0L
Personale
Kompjutera & Zyra
Tirane
05-07-2017 15:07
ASUS ROG GL752VW 17.3-inch Gaming Laptop (Intel i7 2.6GHz, 8GB DDR4 RAM, 1TB HDD, GTX960M 4GB Graphic Card, Windows 10 Pro) ASUS Gaming GL752VW (shume pak i perdorur i mbajtur ne menyre perfekte pa asnje gervishtje apo demtim). - Processor INTEL CORE I7-6700HQ (2.6 GHZ-3.5G...
Samsung Galaxy S6 Edge
37,000L
Personale
Pajisje Elektronike
Tirane
05-07-2017 15:00
Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 32GB ne gjendje perfekte. Cmimi eshte i diskutueshem. Kush eshte i interesuar mund te kontaktoje.
Biciklete Elektronike B'Twin
€550
Personale
Pajisje Elektronike
Shkoder
05-07-2017 14:56
Biēiklete B'Twin e sapo ardhur nga Italia. Biēikleta ėshtė nė gjendje shume tė mirė kryesisht e perdorur vetėm ne fundjavė. Cmimi i bicikletes eshte i pergjysmuar. Kush ėshtė i interesuar te kontaktoje ne numrin e telelefonit. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop Dell Latitude
€499
AMERICAN COMPUTERS
Kompjutera & Zyra
Komuna e Parisit, Tirane
20-06-2017 16:04
Shes Laptop Dell Latitude E6540, i5-4210m 2.6 GHZ,RAM 8 GB, HDD 320 GB ,VGA 2.0 GB SHARED.
Mobilje per Dhome Gjumi
80,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 16:01
SHITET DHOME GJUMI GERMANE NE FORME L-je, ngjyre bezhe me shume dollape dhe rafte ,me krevate superdopjo dhe dysheke te rinj. Krevatet ulen dhe ngrihen. Dhoma ne gjendje shume te mire.
Kend Dhome
50,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:58
Shes Kend ne gjendje shume te mire. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.
Tavoline Manikyri
10,000L
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:53
Shitet tavoline pune per manikyr. E re (e paperdorur). Bere me porosi. Materiali MDF, Inox, xham i temperuar.
Makine Akulli Klarstein
€560
Personale
Elektroshtėpiake
Tirane
20-06-2017 15:26
Shes makine akulli te blere ne Gjermani perdorur vetem dy muaj. Klarstein eshte nder markat me te mira per sa i perket paisjeve te bareve, restoranteve, hoteleve, etj. Kapaciteti i prodhimit te akullit eshte 20kg ne dite. Ne zonen e akullit qendrojne 5kg gati per perdorim ne cd...
Lavatrice Beko
15,000L
Tregu i Ofertave
Elektroshtėpiake
Tirane
20-06-2017 15:23
Shes Lavatrice Beko, e perdorur, ne gjendje te mire pune, pa difekte, pa probleme. Kapaciteti 5 kg.
Panel Diellor
€500
Personale
Shtėpi & Kopėsht
Tirane
20-06-2017 15:19
Shiten per arsye mbyllje aktiviteti, 5 pasqyra panelesh diellore te perdorura, ne gjendje pune. Ne cmim perfshihn te 5 panelet. Per me shume informacion na kontantoni.
PHONE 6 SPACE GRAY
38,000L
"R&R" Computer Services
Pajisje Elektronike
Tirane
20-06-2017 14:30
PHONE 6 SPACE GRAY (SI I RI) A++ MEMORIA 16 GB SHOQEROHET ME GARANCI AKSESORE OEM + KUFJE + XHAM + COVER
Reklamė