Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 272 bizneset e Artikuj shtėpish nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
272 biznese u gjetėn.
2B Mobileri
2B Mobileri operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh me aktivitet kryesor fushen e mobilerise. Pasioni, kurajo, sakrifica, keto jane vlerat qe inspiruan ne krijimin e 2B Mobileri. Kompania realizon... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Unaza e Re Tirane
5 Senses Home Decor
Rosenthal, RIEDEL, Kahla Porzellan, WMF Metalllfabrik
Artikuj Shtėpish
Pallati MANE TCI Tirane
AB Concept
AB Concept shpk ofron nje zgjidhje te kompletuar te enterierit dhe dizajnit per te gjitha llojet e dyaneve. Ne kemi njė histori tė fortė ne furnizimin e suksesshėm nė tregun e shitjeve me shumicė dhe ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Kombinat Tirane
ACA Lighting sh.p.k.
ACA Lighting shpk me njė eksperiencė shumė vjeēare nė fushėn e tregtimit dhe mirėmbajtjes tė pajisjeve elektrike dhe pjesėve te tyre tė kėmbimit, sjell sė fundmi edhe produktet e A.C.A, ndėr mė presti... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Bulevardi Bajram Curri Tirane
AEB Studio - Projektim & Ndėrtim
Studioja jone merr persiper Studimin dhe Projektimin ne fushen e: 1-Konstruksionit: Strukturat B/A, Metalike, Alumini, Druri dhe Murature. 2-Infrastruktures: Rruge, Hekurudha, Ura dhe Tunele. 3-Hid... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Tirane
AGORA Architecture Studio
AGORA Architecture Studio
Artikuj Shtėpish
Qender Tirane
Agrocoop sh.p.k.
Agrocoop eshte qendra kopshtare me serioze dhe me diapazon me te gjere te asortimantit te luleve, drunjeve dhe buqeta e aranzhime nga lule te fresketa.
Artikuj Shtėpish
Kumanova Stimje
AHF Albania
E konceptuar si njė kompani, e cila bashkon realitetin e produkteve inovative nė fushėn e mobilimit dhe aksesorėve tė saj me pritshmėritė e klientėve pėr njė trend sa mė bashkėkohor tė kėtyre produkte... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Don Bosko Tirane
Alba Drink & Food sh.p.k.
Tregetim dhe distribucion i Detergjenteve dhe pijeve energjike si dhe per femije. Cilesia me e larte europiane.
Ushqim & Pije, Artikuj Shtėpish
Kombinat Tirane
Alba Qeramika sh.p.k.
Alba Qeramika zhvillimin e saj e bazon nė pėrcjelljen e vazhdueshme tė avansimeve nė sferėn e tregtisė me pllaka tė qeramikės. Bashkėpunimi me prodhues me renome botėrore bėhet me qėllim tė pėrmirėsim... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Prishtine
Albado Group
Albado Group operon ne tregun Shqiptar prej disa vitesh ne fushen me hidrosanitare me pllaka spanjolle, dekore, si dhe kol-stuko. Albado ofron pllaka hidrosanitare cilėsore me ēmimet mė tė mira nė tre... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi
Fier
Albaflex sh.p.k.
Albaflex sh.p.k. ėshtė e specializuar nė prodhimin e elementėve dekorative prej poliuretani pėr industritė e mobiljeve brenda dhe jashtė vendit. Eshtė prezente prej 17 vitesh nė tregun shqiptar si dhe... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Importe & Eksporte, Prodhime
Durres
Albafoam sh.p.k.
Albafoam sh.p.k. ėshtė themeluar nė vitin 1994, me aktivitet prodhimin e sfungjerit pėr tregun vendas dhe eksport. Aktualisht prodhohen 22 lloje sfungjerėsh tė densiteteve nga 16.0 kg/meter kub deri 4... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Ish- kombinati i Drurit Misto Mame Tirane
Albajrak sh.p.k.
Albajrak shpk ėshtė kompani e cila operon nė treg nė sektorin e tendave tė diellit dhe tė konstruksioneve metalike, si kalceto dhe komplekse tė tjera sportive. Cilėsia e materialeve dhe korrektėsia nė... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi, Prodhime
Vore Tirane
AlbaStojku sh.p.k.
Albastojku ėshtė njė kompani qė pėrcakton trendet nė industrinė e mobilerisė nė Shqipėri. Ajo posedon pozita kyēe, si nė treg, ashtu edhe gjeografikisht, duke nxėnė vend nė zonėn qėndrore tė vendit, d... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Derven Fushe Kruje
Albatrop Construction & Design
Albatrop Construction & Design shpk ka rreth 16 vjet qė operon nė tregun shqiptar tė ndėrtimit, duke ndėrtuar me struktura metalike si fabrika, kapanone, magazina etj, dhe me prodhime tė linjės Ferro ... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Kompani Ndėrtimi
Tirane
Alexarredo
Arredime, Interior Design.
Artikuj Shtėpish
Pallati Gener 2 Tirane
Almex
Almex nder vite ka kontribuar ndjeshem per zhvillimin e sektorit te hoteleri-turizem. Tashme jane me mijera ambiente biznesi te arreduara nga Almex. Gama e produkteve te ofruar nga Almex ne tregun shq... mė shumė
Artikuj Shtėpish, Prodhime
Tirane
Alpha Domisi
Alpha Domisi operon ne tregun vendas prej disa vitesh ne fushen importit te hidrosanitareve, pllakave si dhe tregtimit te materialeve te ndertimit. Si pjese e kompanise nene Alpha Domisi, Alfa ne shq... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Komuna e Parisit Tirane
Alsper
Alsper operon ne fushen e tendave te diellit dhe mushamave te kamionave,duke zene nje pjese te konsiderueshme te tregut. Pjese e rendesishme e sherbimit qe Alsper ofron,eshte shitja e lendes se pare,p... mė shumė
Artikuj Shtėpish
Durres
Reklamė