Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Qė nga rėnia e tregut tė shtėpive gjatė Reēesionit tė Madh, shumė njerėz ngurojnė tė blejnė njė shtėpi nga frika se do tė ketė pėrsėri njė krizė tjetėr.
Komente (0)
Reklamė