Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Sistemi i menaxhimit tė bazės sė tė dhėnave (DBMS) ėshtė sistemi kryesor i njė aplikacioni i cili kursen dhe rikthen tė dhėnat pėr njė ose mė shumė pėrdorues.
Komente (0)
Reklamė