Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 15 ofertat e Shėndetit & Bukurisė nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
15 oferta u gjetėn.
1,490L 890L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
Gjysem sholle ortopedike silikoni perdoret vecanerisht per personat qe kane problem ne pjesen e thembres: Personat mbi peshe si obezet sepse pesha me e madhe e tyre bie tek thembra. Persona qe vuajne nga plasaritjet e lekures ne zonen e thembres. Personat qe kane problem me kallot. Dystaban. ... mė shumė
5,900L 3,990L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 16-02-2017
Nga kompania gjigande angleze JOHN MILLS LIMITED vjen ne Shqiperi AYVO. Pastrues per fytyren: Heq Qelizat e vdekura Pastron poret ne thellesi Zvoglon poret Heq Make Up-in Shmang Aknet Ju sjellim falas: Koken rinovuese / Koke per lekure sensitive / Koke Hidratuese Kjo pajisje eshte kundra... mė shumė
990L 490L
Shopping TV
Shqiperi
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
ALOE VERA: Hidraton lėkurėn pa shkaktuar acarim apo tharje. Ofron kujdes intensiv pėr flokė tė bukur dhe me shkėlqim
1,490L 990L
Shopping TV
Tirane
Fillon: 10-01-2017
Mbaron: 10-02-2017
Nje shkrirje mes makines se rrojes dhe briskut. Perdoret ne lekure te njome dhe te thate,me permasa sa pellemba e dores. Fuqia e saj Turbo : 9000 rrotullime ne minute.Do te ndjek konturet e lekures suaj. 100 % kundra ujit. Konstrukti: ka dy tehe celiku,nuk ju demton gjate perdorimit. ... mė shumė
1,600L 1,390L
Movida.al
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Parfum per meshkuj, Hugo Boss, Unlimited, 100ml Kopje e mirė e origjinalit
1,800L 1,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Set parfum Acqua Di Gio, 100ml + antidjersė Nivea Parfum per meshkuj, Acqua Di Gio, 100ml Kopje e mirė e origjinalit Antidjersė Nivea Sport for Men
2,000L 1,490L
Movida.al
Tirane
Fillon: 15-09-2016
Mbaron: 15-10-2016
Parfum pėr meshkuj, Paco Rabbane 1 million, 100ml Kopje e mirė e origjinalit
2,280L 1,890L
Movida.al
Tirane
Fillon: 14-09-2016
Mbaron: 14-10-2016
Set: Palete pėr sytė Naked 5 + Pudėr e presuar Palete pėr sytė, Naked 5, me 12 nuanca Pudėr e presuar, Naked 5 Kopje e mirė e origjinalit
3,690L 1,690L
ebuy.al
Shqiperi
Fillon: 06-09-2016
Mbaron: 06-10-2016
Pjaster me pllake qeramike, mbron floket nga djegja, dimensionet 25 x 90 mm, dizajn elegant.
1,880L 1,490L
Movida.al
Shqiperi
Fillon: 01-09-2016
Mbaron: 01-10-2016
Set: Palete pėr sytė + Rimel Palete pėr sytė, me 18 nuanca Rimel I zi, Kopje e mirė e origjinalit
Bio
Tirane
Kerkohet te punesohet farmaciste ne Tirane ne fillim te shtatorit 2016 Tė interesuarat tė kontaktojnė: Tel: 067 491 1797 Prane Shkollėns se Baletit, Tiranė
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Anticellulite Roller masazhon thellė nė shtresat e lėkurės, duke rritur qarkullimin e gjakut pėr njė lėkurė mė tė tonifikuar. Pėrdoret pėr muskujt e barkut, krahėt, shpinėn, kėmbėt.
1,990L 990L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Dėshironi tė mėsoni se si tė luani apo thjeshtė dėshironi tė relaksoheni me familjen nė plazh apo nė oborrin tuaj? Ky ėshtė seti perfekt pėr tė kėnaqur tė gjitha dėshirat tuaja. Raketat janė tė lehta dhe kanė njė dorezė tė butė ergonomike.
990L 890L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Byzylyk kundėr mushkonjave pėrdor njė teknologji tė avancuar pėr largimin e insekteve dhe ju jep mundėsi tė kaloni mė shumė kohė nė natyrė pa bezdisjen e tyre. Ajo ju mbron, ndėrsa ju jeni pėr peshkim, kamping, shėtitje, vrapim, nė lėvizje ose vetėm kur ju jeni duke pushuar ne oborrin apo verandėn ... mė shumė
2,990L 1,490L
Top Shop
Kulla Metropol
Tirane
Fillon: 01-03-2016
Mbaron: 31-03-2016
Merrni format sexy qė keni kėrkuar gjithmonė. Ėshtė e shpejtė, e lehtė dhe zbavitėse! Digjni mė shumė kalori - humbisni mė shumė kilogram!