Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Krijoni llogari me Perspekti

1. Rreth jush

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr emrin.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr mbiemrin.
Ju lutem pėrdorni vetėm numra pėr vitin e ditėlindjes.
Ju lutem pėrdorni vetėm numra pėr numrin e telefonit.
Mashkull Femėr Ju lutem zgjidhni gjininė.
Ju lutem pėrdorni vetėm numra pėr numrin e derės.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr emrin e rrugės.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr lagjen.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr qytetin.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr shtetin.

2. Detajet e llogarisė

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr biznesin.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja, numra dhe karaktere si @,_,- pėr email.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja, numra dhe karaktere si @,_,- pėr email. E-mail dhe konfirmo e-mailin nuk janė tė njėjtė. Ju lutem kontrolloni.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja, numra apo karaktere si -,_, pėr fjalėkalimin.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja, numra apo karaktere si -,_, pėr fjalėkalimin. Konfirmimi dhe fjalėkalimi nuk janė tė njėjtė. Ju lutem kontrolloni.

3. Konfirmo Termat dhe Kushted

I kam lexuar dhe u pajtohem Termave dhe Kushteteve tė Perspekti.

Perspekti mund ti pėrdorė informacionet tuaja pėr tė tė kontaktuar pėr produktet dhe serviset e reja qė mund t'ju pėrshtaten. Kur tė klikoni Regjistrohu ju pajtoheni me Termat dhe Kushtet e Perspekti ose klikoni Anulloj pėr tu kthyer te faqja kryesore.

Ju lutem konfirmoni Termat dhe Kushted.
Reklamė