Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 14 produktet e Veshje femrash nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
14 produkte u gjetėn.
Pantallona per femra
1,990L
Movida.al
Veshje femrash
Tirane
17-10-2016 16:03
Pantallona pėr femra, blu tė errėta Materiali: 70% pambuk, 27% poliester, 3% elastan Slim Fit
Fustan i Zi
2,790L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
21-09-2016 16:49
Fustan trecerekesh elegant Me menge dhe bust tantelle Ngjyra: I zi Materiali: Poliester, elastik dhe tantelle Me zinxhir mbrapa Prerje slim fit Menge trecerekeshe Masa: L
Fustan i Shkurter
1,490L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
21-09-2016 16:43
Fustan i Shkurter Menge te gjata Materiali: Poliester Ngjyra: portokalli Jaka ne forme O Me zinxhir te gjate mbrapa. Dukuni elegante dhe me stil te vecante. Material shume cilesor.
Fustan Casual Prerje Lisho me Jake V
1,590L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
21-09-2016 16:39
Fustan Casual Prerje Lisho me Jake V Ngjyra: I bardhe. Materiali: Poliester Prerja: Lisho Menge te shkurtra Praktik dhe i pershtateshem per tu veshur ne perditeshmeri.
Tuta sportive per femra
1,790L
Movida.al
Veshje femrash
Tirane
14-09-2016 17:04
Tuta sportive pėr femra, gri me logo tė zeza Materiali: 95% pambuk, 5% elastan
Xhakete Lekure
6,599L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
13-09-2016 18:13
TALLY WEiJL Xhakete Lekure mod4 Xhakete lekure shume e bukur. Mbyllje me zinxhir te metalizuar dhe me xhepa ne zinxhir. Ngjyre e zeze me shkelqim. Materiali: lekure. Masat: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se njohur TALLY WEiJL.
Parka Prerje Mesatare
9,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 18:03
TALLY WEiJL Parka Prerje Mesatare me Kapuc Ngjyra Kaki TALLY WEiJL Parka me e pelqyera nga femrat. Prerje mesatare me kapuc Ngjyra: Kaki Materiali: 30% pambuk, 58% poliester dhe 12% poliamid/neilon Masa: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Mbyllja me zinxhire. Parka e duh...
Xhakete Model i Hapur
5,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 18:00
TALLY WEiJL Xhakete Model i Hapur Xhakete model i hapur per femra Marka: TALLY WEiJL Materiali: 52% viscoze, 46% poliester dhe 2% neilon. Prerje e gjate Ngjyra: Gri me efekte. Masa: S, M dhe L Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se njohur TALLY ...
Xhakete Lekure
6,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 17:53
TALLY WEiJL Xhakete Lekure Ngjyre e Zeze mod5 Xhakete lekure shume e bukur. Mbyllje me zinxhir te metalizuar dhe me dy xhepa anesore me zinxhir. Ngjyre e zeze. Materiali: lekure. Masat: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Pjese e koleksionit Autumn-Winter 2016 te firmes se n...
Xhinse Gri Elastike
3,999L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
06-09-2016 17:40
TALLY WEiJL Xhinse Gri elastike me 5 Xhepa Marka: TALLY WEiJL Ngjyra: Gri e hapur Materiali: 98% pambuk dhe 2% elastan Masa: 34 / 36 / 38 / 40 / 42 Stil shume i pelqyer dhe ne mode. Xhinse me 5 xhepa dhe me shtrat te shkurter. Pjese e koleksionit Autumn-Winte...
Kanatjere e zeze
700L
ebuy.al
Veshje femrash
Shqiperi
29-08-2016 18:38
Kanatjere e zeze pambuku, me rripa ne pjesen mbrapa
Fustan i Zi Mbremjesh
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:39
Fustan i Zi Mbremjesh Ngjyra e zeze nuk zhgenjen kurre dhe ky fustan e provon me se miri. Prerje sipas trupit dhe dizajn unik ne pjesen e siperme te fustanit. Masat e disponueshme: 38 dhe 40. Produkt mjaft i vecante dhe cilesor.
Fustan i Zi Glamour
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:35
Fustan i Zi Glamour. Fustan shume Glamour per mbremje. Ngjyre i zi, c'ka i jep me shume elegance dhe madheshti. Masat e disponueshme: 38 dhe 40. Prerje fikse.
Fustan Mbremjesh Ngjyre Roze
28,890L
Dyqan Taxi
Veshje femrash
Tirane
19-08-2016 07:30
Fustan Mbremjesh Ngjyre Roze Ngjyre shume e bukur nderthurur me modelin mjaft te vecante te fustanit. Punimi me detaje i gjithe fustani, i jep shume hijeshi dhe prezence. Prerje sipas trupit dhe fikse. Masa e disponueshme: 38.