Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 5 produktet e Mobilerive nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
5 produkte u gjetėn.
Mobilje per butik
10,000L
Personale
Mobileri
Tirane
02-03-2017 15:12
Shiten mobilje per butik te kompletuar si manekina, syrtare, tavoline bashk me karriken, pasqyra dhe aksesore te tjere.
MIKROONDE LG
5,000L
LG
Mobileri
Tirane
23-03-2016 16:40
Shitet MIKROONDE LG. Pajisja eshte pe perdorur por e mbajtur shume mire.
Frigorifere Mishi
€0
Shiten
Mobileri
Tirane
09-02-2016 15:19
Per arsye te mbylljes se dyqanit te mishit i cili punoi vetem tre muaj shitet nje frigorifer me banak Italian me gjatesi 2 meter dhe nje frigorifer ngrires thuajse te rinj, ne gjendje perfekte. Shiten te dy ose vec e vec. Cmimi shume i mire.
Mobilje te Perdorura
€10
Mobilie Shtepie
Mobileri
Tirane
29-01-2016 14:26
Shiten dhe blihen mobilje te perdorura. Mobiljet jane ne gjendje shume te mire. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit. Cmimet variojne nga 10 Euro e lart.
Kabinet Dentar
€0
Shitet
Mobileri
Tirane
10-01-2016 09:26
Shitet Kabinet Dentar, i sapo shkeputur nga sistemi i tatimeve me te gjithe aksesoret dentare, i perdorur dhe me kase fiskale. Cmimi i leverdisshem dhe i mirekuptueshem. Shitet per arsye emigrimi.
Reklamė