Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Tė gjithė programet nė C++ kanė njė strukturė tė ngjashme tė cilėn do e shpjegojmė me detaje mė poshtė.
Komente (0)
Reklamė