Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 104 bizneset e Farmacive dhe Mjeksisė nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
104 biznese u gjetėn.
AFA FARMA
Afa Farma sh.p.k is a limited liability company founded for the purpose of providing high quality, full service distribution of pharmaceutical products throughout the country. The Company has operated... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Agrofarmaci MURATI
Agro Farmaci Murati sjell ne treg te gjitha sherbimet dhe produktet e nevojshme buqesore si ne trajtimin fillestar dhe gjate. JU OFROJME: A) Tregtim te imputeve buqesore - Pesticide -Farera, fi... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Albadent Sh.p.k.
Depo per pajisje dhe materiale dentare.
Farmaci & Mjeksi
Bulevardi Zogu i Zi Tirane
ALBID CARDIO
ALBID CARDIO eshte nje nga Klinikat Kardiologjike me te mira ku ju do te ekzaminiheni ne menyre ekzakte.
Farmaci & Mjeksi
Komuna e Parisit Tirane
Arbėria
Dyqani Bimė Mjekėsore.
Farmaci & Mjeksi
Pazari i Ri Tirane
BiosFarm Albania
Distributor i BiosLine & Nature's , lider te prodhimeve me baze 100% bimore. Produkte farmaceutike dhe kozmetike. Ju garanton cilesi dhe efikasitet.
Farmaci & Mjeksi
Tirane
BioVita
BioVita eshte nje Parafarmaci Erboristeri Italiane e cila ka lindur nga bashkepunimi i farmacistes Ana Hysenllari dhe ekspertes ne shkenca farmaceutike dhe kozmetike Alda Hasani. BioVita formulon dhe... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Perballe Vila Palma Tirane
Chimera Clinic
Pas nje eksperience te gjate pune ne Turqi, ne Ankara, ne spitalin universitar Gata, si edhe super-specializimeve te tij ne Amerike, profesori erdhi te punonte ne Shqipėri me kohe te pjesshme si pasoj... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Kompleksi Halili Tirane
Delta Pharma AL
Delta Pharma-Al is a distributor in Albania and is located in Tirana. Our company it is a respectful company at Albanian market that is established in 2006 as importing wholesaler and mainly takes ca... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Dental Estetik
E verdha, gria ose e zeza e tymit te duhanit, qe kane demtuar dhembet nuk eshte aspak terheqese, por mbi te gjitha eshte se keto nuk perbejne ndonje problem per stafin profesionist te estetikes. Metod... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Dermaceutic Laboratoire
Dermaceutic Laboratoire
Farmaci & Mjeksi
Fier
Diamond Dental
Spitali Dentar "Diamond Dental" eshte i pari dhe nder te paktet spitale dentare me aktivitet 24 ore ne dite, cdo dite te javes. Stafi i specializuar ne universitetet me te mira europiane por dhe me gj... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
21 Dhjetori Tirane
Dite e Nate
Dite e Nate eshte nje farmaci qe eshte 24 ore ne sherbimin tuaj.
Farmaci & Mjeksi
Ushtari i Panjohur Tirane
Doci Dental Laboratory
Ne i perkushtohemi klienteve tane me pasion per ti dhuruar cilesi dhe garanci.
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Doctor and Care GmbH
Die Doktor and Care GmbH in Sofia ist eine Tochtergesellschaft mit der Tatigkeit im Verkaufs-und Beratungsbereich mit Hauptsitz in Deutschland und einer Filiale in Sofia, Bulgarien.
Farmaci & Mjeksi
Sofia Bulgaria
Dr. Rudina Thanasi
Studimet Mjeksore; Doktor Mjek, Universiteti "Carol Davila" Bukuresht, Rumani. Homologim titulli Doktor Mjek nga Ministria e Edukimit dhe Shkencave, Madrid Spanje. Specialist Dermatolog- Venerolog, ... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Tirane
EuroCoop
Barnatore Bujqesore
Farmaci & Mjeksi
Kllokot, Kosovė
Eviol Albania
Seria e shtesave ushqimore EVIOL eshte rezultat i hulumtimit te gjere shkencor. Produktet e saj jane unike dhe karakterizohen nga cilesia dhe efikasiteti.
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Farma Net Albania
Mission: To be the most reliable pharmaceutical distributor in Albanian market by marketing certified pharmaceutical products from reliable partners offering customer oriented quality services and so... mė shumė
Farmaci & Mjeksi
Bulevardi Zogu i Pare Tirane
Farmaci 2R
Farmaci 2R
Farmaci & Mjeksi
Tirane
Reklamė