Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 98 bizneset e Mediave dhe Publikimeve nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
98 biznese u gjetėn.
123.al
123 ėshtė njė Projekt dhe sipėrmarje qė u inagurua zyrtarisht mė 27 Tetor 2011. Ideja e 123 ėshtė njė koncept i thjeshtė por shumė i veēantė dhe i gjerė ne influencė. E ndėrtuar thjesht dhe nė njė fo... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
3d Studio
Kompania 3d Studio merret me prodhim reklamash dhe shprendarjen e tyre.
Media & Publikime
Tirane
A Vizion
Studio grafike krijuese-realizuese.
Media & Publikime
Tirane
Ads of Albania
Ads of Albania is an Archive Gallery of Advertising and Design projects. Also it works as a blog/social network that brings all Creative People and Advertising Agencies in Albania, together. Commen... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
AGORA Studio sh.p.k.
AGORA Studio ėshtė njė agjensi Dizajni & Prodhimi e cila ka vite qė ėshtė prezente nė tregun shqiptar. Ne jemi krenar pėr qasjet pro-aktive si edhe nė aftėsinė pėr tė ofruar zgjidhje inovative. She... mė shumė
Media & Publikime
Bulevardi Gjergj Fishta Tirane
Alba Punesim
Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" ėshtė njė agjenci punėsimi, e cila ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne pėrdorim profesionalizmin tone ne fushen e burime... mė shumė
Shėrbime Biznesi, Media & Publikime
Tirane
Albania Today
Albania Today.
Media & Publikime
Tiranė
Albanian News
Albania News e il primo quotidiano Albanese online in lingua Italiana con sede a Modena, che nasce da una tela di contatti e di corrispondenti presenti nella communita albanese residenti in Italia e d... mė shumė
Media & Publikime
Modena Italy
Albanian Real Estate
We offer services of: Sale, Rent, House, Business.
Media & Publikime
Tirane
Albmania Group
Tė jesh prezent nė botėn online nuk ėshtė mė njė luks por ėshtė njė detyrim i biznesit modern. Prezenca nė internet tregon seriozitetin tuaj, ju afron mė pranė klientėve tuaj aktualė dhe con biznesin ... mė shumė
Media & Publikime, Shėrbime Kompjuterike
Tirana Ring Center Tiranė
American Shop
Ky dyqan eshte dega e B & H foto vidio New York. Cmimet tona nuk ndryshojn me cmimet e kesaj kompanie Amerikane, si dhe garancia eshte e njejte me qendren tone ne Amerike. Ju mirepresim. Vendodhja jon... mė shumė
Media & Publikime
Tiranė
B & B 2000
B & B u thmelua nė vitin 2000 nga njė vizion qe tė rriste komunikimin, prezantimin, tė sillte artin, tė zhvillonte ide tė reja, me anė tė sinjalistikės nė kombinim me ambientin. Vizioni ėshtė bėrė rea... mė shumė
Media & Publikime
Casa Italia Tirane
B&M sh.p.k.
Kompania B&M sh.p.k u themelua nė vitin 2004 dhe ėshtė shpėrndarės i disa markave tė njohura ndėrkombėtare. Kompania ofron pėr klientet e saj produkte te cilėsisė sė lartė, sė bashku me strategjine ... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
BalkanWeb
"BalkanWeb" mban rekordin e agjensisė sė lajmeve mė tė klikuar nė gjuhen shqipe nė gjithė botėn. "BalkanWeb" mund tė lexohet nė shumė gjuhė te rruzullit, duke rrėzuar pėrfundimisht kufijtė e duke inte... mė shumė
Media & Publikime
Uzina Autotraktori Tirane
Beauty.al
Beauty.al eshte nje nga faqet e para shqiptare e cila i dedikohet totalisht botes se pafund femerore. Nga keshilla personale e deri tek recetat e gatimit, tek ne do te gjeni cdo gje!
Media & Publikime
Tirane
Berti Reklama
Berti Reklama eshte nje kompani unike e cila mbulon nje game te gjere sherbimesh si: printime per indoor, outdoor, citylights, reklama ndricuese, veshje automjetesh, panaire, sinjalistike orjentuese,... mė shumė
Media & Publikime
Brryli Tirane
Best Channel
Kanali me i mire informativ argetues shqiptar "Best Channel"
Media & Publikime
Elbasan
Blitz.al
Informacione dhe lajme nga Shqiperia, Kosova dhe mbare bota dedikuar shqipetareve.
Media & Publikime
Tiranė
bota.al
Bota.al ėshtė njė platformė jofitimprurėse online, botim i Institutit tė Implementimit tė Informacionit, e angazhuar pėr botimin nė gjuhėn shqipe tė artikujve, reportazheve, komenteve, analizave tė au... mė shumė
Media & Publikime
Tirane
Brick Records
Adrian Gaxha (born February 13nd, 1984), is an accomplished singer, composer, and producer from Skopje His singing career started way back in 2002, but since then, he has grown as one of the best kno... mė shumė
Media & Publikime
Kosove
Reklamė