Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko pėr shitėsa shtėpishė

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr vendndodhjen.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr emrin e agjentit.

91 agjentė u gjetėn.
Apartamente me Qera/Apartments for Rent, Sarande
Cel: 0693278718
Ne ambientet e pallatit, ndodhur ne Rrugen Butrinti, japim apartamente me qera. ne katin e trete kemi tre apartamente me pamje nga deti, te kompletuara.
Century 21, Tirane
Tel: +35542484353, Cel: +355694050030, Email: info@c21.botaniku.al
CENTURY 21 ėshtė krijuar nė vitin 1971, kur agjentėt e pasurive tė patundshme Art Bartlett dhe Marsh Fisher hapėn zyrėn e tyre tė parė nė Orange Country, California (USA). Nė fund tė viteve 70, CENTURY 21 ėshte shndėrruar nė njėsinė e vėrtetė tė pasurive tė patundshme nė Amerik...
Edil Al, Tirane
Tel: +35544801041, Cel: 0694017175, Email: marketing@edilal.com
Pėr rreth 16 vjet ne ishim tė apasionuar pėr tė krijuar ide dhe projekte tė mėdha duke arritur tė krijonim standarde nė cdo gjė qė bėnim. Sot ne nuk jemi thjesht ndėrtues, ne mendojmė pėr cdo aspekt tė projektit tuaj dhe kėtė e arrijmė duke menaxhuar tė gjitha proceset e jetės s...
JETI sh.p.k., Gjilan, Kosove
Cel: +38649217979, Email: jeti-shpk@hotmail.com
Zyra pėr patundshmeri JETI sh.p.k. bėn blerjen ,shitjen dhe ndermjetson ne shit-blerjen e patundshmerise,si per shembull: Shtepive, Banesave, Lokaleve, Tokave, Qerave etj.
REJI REAL Estate, Tirane
Cel: 0665826862, Email: rexhina.coniku@gmail.com
Rent, buy, or sell property for clients. Perform duties, such as study property listings, interview prospective clients, accompany clients to property site, discuss conditions of sale, and draw up real estate contracts. Includes agents who represent buyer.
Kryemadhi sh.p.k., Tirane
Cel: +355682045499, Email: info@kryemadhi.com
Studio Kryemadhi Ligjore & Real Estate ka filluar veprimtarinė e saj si njė studio ligjore nė fillim tė 2014, duke ofruar shėrbime tė ndryshme pėr pasuritė e paluajtshme. Ne ofrojmė: Shėrbime Topografike Konsulencė dhe tė gjitha veprimet pranė Hipotekės , ALUIZNI-t, AKKP, Pr...
CENTURY 21 Golden, Tirane
Tel: 042232777, Cel: +355692070052
CENTURY 21 Golden Estate eshte zyra e projektuar vetem per te plotesuar kerkesat tuaja. Lider I profesionalizmit per ndermjetesimin e pasurive te patundshme ne rang kombetar. Per me shume se 40 vjet ne rang global kemi ndihmuar individet dhe kompanite ne shitjen dhe blerjen e pro...
Property & Development, Tirane
Tel: 044805079, Email: info@propertydevelopment.al
Property & Development a top Real Estate, Apartment for Sale, Apartment for Rent, Villas, Commercial Buildings, Lands etc.
Jona Real Estate, Tiranė
Cel: 0673333381, Email: info@jonarealestate.al
Sherbime ndermjetesimi per pasurite tuaja te paluajtshme. Qira dhe shitje pronash.
Albania Real Estate, Tirane
Tel: +35544802288, Cel: +355696088288, Email: info@realestate.al
Here at Albania Real Estate, our main goal is to make it easier for everyone to buy or sell their property. We use the internet to bring the choices to you. Whether you reside in Albania or not you can view our full list of properties online, with detailed pictures and informatio...
Agjensi Imobiliare Albania Incoming, Tirane
Tel: 044817522, Cel: 0672013416, Email: ndertime@gmail.com
Agjensi Immobiliare,Agjensi Shitje, Blerje, Qera, Qira,Agjensi Kombetare per Shit-Blerje dhe dhenie me Qira.
RealEstate.al, Tirane
Cel: 0696088288, Email: info@realestate.al
Albania Real Estate, the biggest real estate company in Albania, offers you all kinds of properties for sell, buy, rent, lands, villas, apartments, and investment projects. We provide buyers and sellers with detailed information on all our properties such as location, description...
Info Albania Property, Tirane
Cel: 0662227777, Email: kontakt@infoprona.com
Nje eksperience e nisur ne 1999 ne fushen e ndermjetesimit per shitje blerje dhe qera te pasurive te patundeshme. Administrim dhe marketim i pronave rezidenciale dhe komerciale e shtrire ne qytet kryesore te Shqiperise. Informacione dhe bashkepunime me te gjithe operatoret dhe ...
ABMF 71, Tirane
Cel: +355683221480
Ne punojme si nje skuader, jemi nje staf i pergatitur profesionalishte dhe e njohim mire zone, japim informacionin e duhur per tregun e pasurive te paluajtshme, si analizen e tregut, ēmimet dhe historikun e zones,perberjen e popullsise dhe plan projektet e se ardhmes duke u bazua...
Info Prona Real Estate, Tirane
Cel: +355662227777, Email: kontakt@infoprona.com
Me nje eksperience disa vjecare ne sektorin e shitjeve, negocioj me transparence dhe profesionalizem per arritjen e marreveshjes me te mire per pronen tuaj. Perkushtimi eshte investimi me i mire.
iRent, Tirane
Cel: +355694022000, Email: irentalbania@gmail.com
iRent was founded and started operations in the year 2008. The newest car rental company in Albania was created to introduce higher customer service standards at the lowest possible prices in the car rental market. By applying real time online reservation platforms and smart flee...
Capital Invest Albania, Tiranė
Cel: 0695828338, Email: info@capitalinvest.al
Capital Invest ėshtė agjensi ndėrmjetėsimi e fokusuar nė prona tė paluajtshme pėr t'i dhėnė vlerė kapitalit tuaj. Me njė staf tė pėrgatitur, misioni ynė ėshtė tė gjejmė atė qė ju keni kohė qė kėrkoni duke u pėrkushtuar ndaj cdo detaji si informacioni mbi tregun, konsulenca juridi...
Green Coast Resort, Tirane
Cel: +355662055251, Email: sales@greencoast.al
I ndodhur nė natyrė tė mrekullueshme "Green Coast Luxury Resort" ėshtė vendi ideal pėr aktivitete nė natyrė duke shijuar tė gjithė elementėt e saj. Marrim emocione tė forta nga zhytja dhe eksplorimi i botės sė pasur nėnujore, kanoe, not, peshkim, ngjitje nė mal, hedhje me parashu...
homesinalbania, Tirane
Tel: 042241562, Cel: 0682099377, Email: info@homesinalbania.com
homesinalbania Real Estate eshte nje prej agjensive me te suksesshme ne tregun Shqiptar te pasurive te patundshme. E strukturuar ne vitin 2007 me zyra ne Tirane dhe veprimtari ne disa prej qyteteve kryesore te Shqiperise. Kompania homesinalbania Real Estate eshte zhvilluese pron...
Albanian Construction Portal, Tirane
Cel: +355689096655, Email: kontakt@acp.al
Albanian Construction Portal u themelua nė vitin 2013 si njė nga projektet mė ambicioze me qėllim krijimin e portalit tė parė tė ndėrtimit nė Shqipėri. Albanian Construction Portal u konkretizua pas njė studimi tė gjatė nė treg dhe nevojės pėr tė ofruar njė shėrbim tė dedikua...