Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Kėtu ėshtė njė recetė shumė e thjeshtė pėr ta bėrė majonezėn tuaj nė shtėpi. Ju duhen vetėm tri pėrbėrės dhe 5 minuta kohė pėr ta pėrgatitur kėtė recetė.
Komentet (0)