Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Receta mė e shijshme e gjyshes pėr supėn me kos
Komentet (0)
Kjo supė krem brokoli ėshtė njė vakt i shpejtė dhe shumė i ushqyeshėm pė tė gjithė familjen.
Komentet (0)
Njė recetė mjaft e shijshme, e lehtė pėr tu gatuar dhe shumė e shėndetshme.
Komentet (0)
Njė supė Turke tradicionale me thjerrėza, e lehtė dhe e mrekullueshme. Dekoroni me fletė menteje dhe copėza limoni.
Komentet (0)
Supė me fasule dhe kėrpurdha ėshtė njė ushqim i shpejtė dhe shumė i shėndetshėm pėr trupin e njeriut.
Komentet (0)
Supė e shėndetshme qė mund tė gatuhet brenda 15 minutash
Komentet (0)
Supė me pulė dhe kokos ėshtė njė ushqim i lehtė pėr tu gatuar dhe shumė i shijshėm
Komentet (0)
Njė recetė e shpejtė dhe e shijshme qė do ju ndihmojė pėr njė vakt tė shijshėm me familjen.
Komentet (0)