Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 110 bizneset e Shėrbimeve Kompjuterike nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Reklamė
110 biznese u gjetėn.
2st Albania
2st Albania
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
A&A Security Survey
A&A Security Survey eshte nje kompani shqiptare e cila operon ne tregun e pajisjeve te sigurise se larte. Kompania ushtron aktivitetin e saj ne tregun shqiptar prej nje periudhe 8-vjecare. Produktet e... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Vila 1 Tirane
Abcom sh.p.k.
Internet Service Providers - ABCom ėshtė kompania nr. 1 nė fushėn e telekomunikacionit nė Shqipėri si edhe e vetmja qė ka futur pėr herė tė parė nė tregun shqiptar shėrbimin 3N1. E themeluar nė prill ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
ABSS sh.p.k.
ABSS sh.p.k. ofron sherbime kompjuterike.
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Academic Work Finland
Home of the Young Professionals. Mission: "We find jobs and build careers for young professionals"
Shėrbime Kompjuterike
Helsinki, Finland
Albania Developers
Albania Developers qe ka si fushe kryesore dizenjimin, zhvillimin e webfaqeve te ndryshme sipas kerkeses se klientit.
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albania Network Solution
Welcome to Albania Network Solution! Network Solution is a Company in network field, one of the best with 10 years experience. We participated in the most important projects in Albania, in public a... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian Business Partner
Albanian Business Partner sh.p.k was founded in 2010 with main area of activities in web design and development, software, IT solutions and Consulting services. It is located in Tirana, Albania. It ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian Cloud
AlbanianCloud eshte nje agjensi europiane e bazuar ne Web, Mobile & Rrjete sociale, e cila fokusohet ne ndryshime te vrullshme,nderthur platforma, zgjidhje inovative dixhitale te cilat sigurojne kthim... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian Information Technology Club-AITC
Si njė organizatė jofitimprurėse e pavarur, Albanian Information Technology Club-AITC synon pėrcaktimin e standarteve dhe sjelljen e praktikave me tė mira nga gjigandėt e teknologjisė nė Shqipėri. AIT... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albanian Web Solutions
Albanian Web Solutions ėshtė njė kompani e pėrbėrė nga disa tė apasionuar profesionist rreth botės sė internetit. Ky pasion dhe pėrkushtim, na bėn tepėr konkurues dhe unik nė kėtė treg tė ēorjentuar. ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Albmania Group
Tė jesh prezent nė botėn online nuk ėshtė mė njė luks por ėshtė njė detyrim i biznesit modern. Prezenca nė internet tregon seriozitetin tuaj, ju afron mė pranė klientėve tuaj aktualė dhe con biznesin ... mė shumė
Media & Publikime, Shėrbime Kompjuterike
Tirana Ring Center Tiranė
Alternativ Computer Systems
Kompjutera, Aksesore, Servis, Laptop, Wireless, Kamera Sigurie, Network
Elektronikė, Shėrbime Kompjuterike
Durres
AllWeb Albania
AllWeb is a new premium business event in Albania, designed as annual conference aimed to provide quality content, great speakers, useful case studies.
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Applications Management Development
Our company started in March 2017 and operates mostly in the field of software development, but not only. Whether using IT services to network machines, to set up interline material flows or to provid... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirane
As Web Design
AS Web Design eshte ngritur mbi pasionin per te ndertuar faqe interneti. Nje faqe interneti eshte prezantimi me i mire tek klientet per biznesin tuaj (apo per faqe individuale). Ndaj dhe partnerit... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
ASI Alternative System Integration
ASI is European system integrator company which offers complete ICT solutions to its clientsfor a rapidly developing telecommunications industry. The Company specializes in integrating solutions that ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Skopje Maqendoni
ATL ltd
ATL ltd - Advanced Technologies Laboratory eshte nje kompani e cila operon ne fushen e Sistemeve elektronike te sigurise, vezhgimit dhe Telekomunikacionit, e themeluar ne vitin 1992. Gama e gjere e p... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Atom Computers
Qėndrojmė nė dispozicionin tuaj nga e Hėna nė tė Shtunė nga ora 08:30- 21:00 duke ju ofruar gamėn mė tė larmishme tė produkeve IT nga prodhuesit kryesore botėrorė. ATOM Computers eshte kompania me e ... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike, Elektronikė
Tirane, Elbasan
AtraX
AtraX is a new software company, developing web solutions in Microsoft technologies. We have developed our own e-commerce product in Microsoft technologies, a flash sales solution which is ready to st... mė shumė
Shėrbime Kompjuterike
Tirane
Reklamė