Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko pėr punė - kėrkim i pėrparuar

Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr titullin e punės!
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja pėr vendodhjen!

Kohė tė gjatė
Kohė tė shkurtėr
Kontratė
Orė tė plota
Orė tė pjesshme
Studentė

Reklamat e fundit

Reklamė
Ka disa veprime tė bėra gabim qė padyshim do t'ju ulin shumė pikė nė karrierė.
Komentet (0)
Nėse nuk po ecni nė karrierėn tuaj, mund tė ketė disa arsye tė cilat nuk jua lejojnė kėtė gjė.
Komentet (0)
Janė disa profesione tė cilat pėrgjithėsisht nė tė gjithė botėn janė tė mirėpaguara e sidomos pėr femrat.
Komentet (0)
Shumė njerėz presin shumė gjatė pėr tė lėnė njė punė tė keqe dhe shėndeti i tyre vuan nga kjo.
Komentet (0)
Shpesh nuk ka nevojė pėr fjalė. Njė specialist i gjuhės sė trupit na udhėzon pėr tė bėrė ato veprime qė sigurojnė njė nd...
Komentet (0)
Nėse edhe ju keni ndėr mend projekte pėr jetėn tuaj profesionale, mė poshtė janė disa kėshilla se si tė pėrballeni me nd...
Komentet (0)
Perspekti do t'ju njohė me arsyet mė tė shpeshta se pėrse tė rinjtė e talentuar pushohen nė ditėt e sotme nga puna.
Komentet (0)
Nėse dėshironi tė krijoni njė pėrshtypje tė parė sa mė tė mirė tek tė tjerėt, Perspekti ju sugjeron disa sekrete tė vlef...
Komentet (0)
Ndjekja e pasionit tuaj kėrkon mė shumė punė por ėshtė mė pėrmbushėse sesa tė lidhni veten nė njė punė tė cilėn e keni v...
Komentet (0)
Ka disa veti tė cilat njerėzit e suksesshėm i posedojnė.
Komentet (0)
Keni dėgjuar me qindra metoda se si tė rrisni produktivitetin tuaj, nga ushqimet qė duhet tė konsumoni e ndoshta deri te...
Komentet (0)
Shkollat mė tė mira tė biznesit, duke filluar nga Stanfordi e deri te Whartoni, e mėsojnė tregimin e historive si strate...
Komentet (0)
Perspekti sjell profesionet mė tė kėrkuara nė design, modė, artin vizual, komunikim, tė cilat janė shumė tė kėrkuara, qė...
Komentet (0)
Mė thuaj me cilin rri, tė tė them se kush je - thotė populli!
Komentet (0)
Shumė nga kėto pyetje janė standarde dhe e kanė burimin nga CV-ja.
Komentet (0)
Doni qė shefat t'ju marrin me sy tė mirė? Ja si cilat janė pikat ku duhet tė tregoni kujdes...
Komentet (0)
Shumė ekspertė punėsimi shprehen se gjatė punėsimit tė njė kandidati ėshtė shumė e rėndėsishme nė radhė tė parė pėrshtat...
Komentet (0)
Ka shume gabime tė cilat mund tė bėhen nga rekrutuesit kur zgjedhin punonjėsin e rradhės.
Komentet (0)
Tė vėrtetat qė duhet t'i dini para se tė filloni punėn e parė
Komentet (0)
Nė punė, marrėdhėnia mes njėri-tjetrit ka ndėrlikimet e veta, por ajo qė ka rėndėsi ėshtė edhe marrėdhėnia midis punonjė...
Komentet (0)
Edhe punėt mė pak krijuese mund ta ēojnė intervistuesin tė bėjė pyetje nė lidhje me kreativitetin. Kjo sepse intervistue...
Komentet (0)
Studimet tregojnė se tė punuarit me orar tė zgjatur ju bėn mė pak produktivė.
Komentet (0)
Ne priremi tė mendojmė se pjesa mė e vėshtirė e punės ėshtė vetė pozicioni. Por pastaj njė mėngjes, zgjoheni me pėrtesė ...
Komentet (0)
Njerėzit tė cilėt zgjohen herėt e bėjnė hapin e tyre tė madh me agim tė diellit.
Komentet (0)
Nė fakt, shumė prej nesh e shmangin negocimin, sepse duket aq i ndėrlikuar dhe kaq konfrontues. Megjithatė, nuk duam qė ...
Komentet (0)
Perspektiva ėshtė zgjidhja e mėrzisė nga 9-5. Shkenca ka sygjerime pėr tė ndryshuar perspektivėn tuaj.
Komentet (0)
Nė njė kohė kur kultura e biznesit ėshtė shumė konkurruese, tė punosh shumė dhe tė qėndrosh i dedikuar janė bėrė cilėsi ...
Komentet (0)
Udhėheqėsit arrijnė rezultatet e tyre pėrmes punės qė tė tjerėt bėjnė.
Komentet (0)
Pėrmbushja e njė objektivi tė caktuar mund tė kėrkojė shumė punė.
Komentet (0)
Konflikti ėshtė njė burim i madh energjie pėr drejtuesit qė dijnė ta pėrdorin atė...
Komentet (0)
Kėto fraza kanė fuqi tė veēantė: ato kanė njė aftėsi pėr t'iu bėrė tė dukeni keq edhe kur fjalėt janė tė vėrteta. Mė e keqja, nuk mund t'i tėrheqėsh ato sapo tė rrėshqasin.
Komentet (0)
Pėrfundimet janė nxjerrė duke parė tė dhėnat e plotėsuara nga site i punėsimit Paysa, i cili ka pėrpunuar dhjetėra milio...
Komentet (0)
Mendja dhe trupi juaj duhet tė jenė nė formė tė duhur.
Komentet (0)
Kur bie fjala pėr para, disa tituj tė bėjnė mė shumė dėm sesa mirė.
Komentet (0)
Ka disa nga mėnyrat apo zakonet nė zyrėn tuaj tė punės tė cilat po ju bėjnė qė tė sėmureni.
Komentet (0)
Perspekti ju sjell 6 sugjerime pėr veshjet e zyrės.
Komentet (0)
Shumica e njerėzve mendojnė se e dinė ēdo tė thotė punė fleksibėl, por nė fakt kjo ėshtė njė temė qė shkakton shumė konfuzion.
Komentet (0)
Perspekti ju tregon si duhet tė jetė kodi i veshjes nė ambientin e punės.
Komentet (0)
A ėshtė "copa e letrės" ende efikase pėr gjetjen e njė pune? Intervistė me Patrizia Origoni, manaxhere marketingu nė Ran...
Komentet (0)
Cilat janė Vendet qė vlerėsojnė mė shumė ata qė pėrhapin dijen tek brezat e rinj?
Komentet (0)
Vetėm paratė nuk tė bėjnė tė lumtur, kjo ėshtė e vėrtetuar edhe nga njė studim pėr njė kohė tė gjatė i profesorit tė Uni...
Komentet (0)
Askush nuk dėshiron tė ndjejė se aftėsitė e tij janė duke u nėnvlerėsuar ose potenciali i tij ėshtė duke u ēuar dėm. Por...
Komentet (0)
Nuk ėshtė gjithmonė e qartė se ku duhet tė fokusohesh mė tepėr, kur vjen puna te zhvillimi profesional. Duhet tė ndjekės...
Komentet (0)
Nė momentin qė ju ndaloni tė merrni pėrsipėr tė bėni ēdo gjė qė ju kėrkohet, veēanėrisht ato detyra tė cilat nuk ju takojnė, do ta shikoni se do tė keni kohė mjaftueshėm pėr t'u marrė vetėm me detyrat dhe pėrgjegjėsitė qė ju takojnė dhe madje me mė shumė rendiment.
Komentet (0)
Interneti dhe koha e informacioneve nė tė cilėn po jetojmė ka krijuar disa mundėsi emocionuese. Sot, ne kemi qasje nė in...
Komentet (0)
Reklamė