Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Ndihmė

Pse tė regjistrohem?

Ju mund tė krijoni tre llogari tė ndryshme nė Perspekti: llogari pėrdoruesi, llogari punė kėrkuesi dhe llogari klienti. Me llogari pėrdoruesi ju mund tė perdorni shume servise tė Perspekti si dhe mund tė kontaktoni pėrdorues tė tjerė nė Perspekti. Gjithashtu ju mund tė regjistroheni pėr tė marė artikuj dhe reklama nė kohe reale direct nė emailin tuaj. Me llogari punė kėrkuesi ju mund kėrkoni pėr punė, mund tė regjistroheni qė tė merni reklama punėsh direkt nė emailin tuaj dhe me njė llogari punė kėrkuesi ju i jepni mundėsinė kompanive dhe agjensive tė punėve pėr t'ju gjetur dhe kontaktuar ju nė menyrė private.

Si tė regjistrohem?

Pėr tu regjistruar me llogari pėrdoruesi ju lutem klikoni kėtu

Pėr tu regjistruar me llogari punė kėrkuesi ju lutem klikoni kėtu

Pėr tu regjistruar me llogari klienti ju lutem klikoni kėtu

Si tė shtoj njė reklamė?

Qė tė shtoni njė reklamė ju duhet tė keni njė llogari klienti. Po qe se keni njė llogari klienti aktualisht atėherė hyni nė llogarinė tuaj kėtu.

Nėse nuk keni llogari klienti atėherė klikoni kėtu dhe krijoni njė llogari.

Kur tė keni llogarinė dhe tė hyni nė llogarinė tuaj, atėherė zgjiodhni llojin e reklamės qė doni tė shtoni nė njė nga lidhjet nė anėn e majtė tė faqes.

Ēfarė tė shkruaj nė njė reklam?

Eshtė e rėndėsishme qė tė jeni sa mė tė saktė dhe tė pėrpikėt kur tė shkruani reklamėn. Kjo ndikon nė kohėn qė pėrdoruesi do japė pėr tė lexuar reklamėn. Sa mė shumė kohė tė shpenzojė pėrdoruesi nė reklamėn, aq mė shumė mundėsi qė tė bėhet njė shitje/blerje.

Si tė shtoj njė fotografi?

Pasi tė keni shkruar detajet e reklamės, faqja pėr tė shtuar fotografitė do shfaqet. Nė kėtė faqe ėshtė butoni 'browse' qė duhet tė klikoni dhe pastaj zgjidhni fotografitė nė vendndodhjen ku mbahen.

Kur do jetė reklama ime aktive?

Ju mund tė shtoni reklama nė ēdo kohė dhe nga kudo vetėm tė jeni tė lidhur nė internet dhe tė keni hyrė nė llogarinė tuaj nė Perspekti. Ju mund tė shtoni reklamėn vetė nė faqet tona tė internetit dhe detajet e reklamės do ruhen nė kompjuterat e Perspekti. Reklama do jetė aktive nga momenti qė do behet pagesa.

Reklamė