Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Spinaq "i zhytur" nė krem djathi
Komentet (0)
Si thoni pėr njė gjellė me patate dhe bizele?
Komentet (0)
Jo vetėm pse temperaturat janė tė ulėta dhe supa nevojitet pėr njė vakt tė ngrohtė por edhe sepse keni abuzuar disa ditė me radhė me mishin prandaj ėshtė koha qė tė ndryshoni shije!
Komentet (0)
Nėse zgjidhni njėrėn prej aromave tė detit tė poshtė shėnuara nė menynė e pėrbėrėsve, asgjė nuk do t'i mungojė kėsaj pjate tė bukur, tė shijshme por mbi tė gjitha, tė shėndetshme. Me gjasė, as fėmijėt nuk do t'i bėjnė naze.
Komentet (0)
Si thoni pėr njė fėrgesė me mėlēi? Perspekti do t'ju udhėzojė si ta pėrgatisni atė nė mėnyrėn e duhur.
Komentet (0)
Mishi i pulės nė tavė ėshtė njė nga pjatat mė tė dashura tė familjeve shqiptare.
Komentet (0)
Nė vend tė fėrgimit klasik tė mishit tė pulės, provoni kėtė recetė tė mrekullueshme me presh i cili mishit i jep aromė dhe shije tė posaēme.
Komentet (0)
Njė recetė e mrekullueshme dhe tepėr e shijshme qė do tė kėnaqė familjen tuaj. Shijojeni!
Komentet (0)
Perspekti po ju sjell recetėn e gatimit qė mund tė gatuani sonte.
Komentet (0)
Kjo recetė ėshtė tradicionale por ka njė shije orientale tė mrekullueshme. Shijojeni!
Komentet (0)
Tava e kosit ėshtė njė nga gjellėt mė karakteristike Shqiptare.
Komentet (0)
Tava e dheut ėshtė njė recetė tradicionale e kuzhinės Shqiptare e gatuar nė ēdo vend tė Shqipėrisė por kryesisht nė Tiranė dhe nė rrethinat e saj.
Komentet (0)
Mishi i dashit, i derrit, i lopės dhe i viēit mund tė gatuhen me patate ose me perime tė tjera. Nė rast se gjella gatuhet me mish tė madh, merret vetėm tuli, ndėrsa mishi i bagėtive te imta pritet nė copa me gjithė kockė.
Komentet (0)
Peshku ėshtė njė ushqim qė duhet tė konsumohet 3 herė nė javė. Njė nga recetat mė tė mira tė gatimit tė peshkut ėshtė kjo.
Komentet (0)
Kjo recetė ėshtė e mbushur me vlera ushqyese dhe shumė e shijshme pėr tu konsumuar.
Komentet (0)
Kaldereta ėshtė njė recete me pėrbėrės kryesorė tė saj perimet.
Komentet (0)
Receta e mishit tė derrit e pjekur ngadale me mollė dhe speca mund tė gatuhet nė ēdo stinė tė vitit.
Komentet (0)
Reklamė