Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Viteve tė fundit telefoni celular ėshtė kthyer nė njė fiksim tė vėrtetė, e ca mė tepėr mburrja duke thėnė se "e kam origjinal".
Komente (0)
iPhone juaj ka pafund hile tė fshehta tė cilat ju nuk i dini, dhe mund tė ndryshojė mėnyrėn si i pėrdorni qė tani.
Komente (0)
Ndoshta nuk e dinit por ja cilat janė pėrdorimet qė mund ti shfrytėzoni nga messengeri i Facebook.
Komente (0)
Kujdes! Kėto janė gabimet qė duhet ti shmangni nė Snapchat
Komente (0)
Instagrami mė nė fund vjen me GIF.
Komente (0)
Tashmė nuk mund ti fshiheni mė ndjekėsve tuaj! - Opsioni mė i ri i Instagram tregon se kur keni qenė aktiv pėr herė tė fundit.
Komente (0)
Sė fundmi ka pasur njė sėrė rrjedhjesh tė Samsung Galaxy S9, por njė ēift i ri i fotografive tė reja na japin njė nga pamjet mė tė afėrta pėr telefonin e ri premium tė Samsung ashtu edhe versionin mė tė madh, pėrkatėsisht tabletin e Samsung, Galaxy S9 Plus.
Komente (0)
Vitet e ngacmimit seksual nė industrinė e teknologjisė dhe gjetkė u sollėn nė dritė kėtė vit.
Komente (0)
Teknologjia tashmė ėshtė bėrė pjesė e stilit tonė tė jetesės dhe ėshtė bėrė thuajse e paimagjinueshme jeta dhe puna jonė pa to.
Komente (0)
Zanco ka njė tastierė numerike dhe njė ekran Oled 0.49 inē me rezolucion 64×32 piksel.
Komente (0)
Pavarėsisht se tekonologjia e smartfonėve ēdo vit sjell risi, 2017-a ka qenė njė prej viteve mė tė bollshėm nė kėtė aspekt.
Komente (0)
Apple mė nė fund e pranoi, bateritė kanė njė jetėgjatėsi tė shkurtėr dhe e ngadalėsojnė punėn e celularit sapo tė vjetrohen.
Komente (0)
Kamerat e telefonave tė menēur po bėhen ēdo ditė mė tė mira, por ky vit solli disa nga telefonat me kamera superiore.
Komente (0)
Zhvillimi i robotėve nuk ka fund, me kalimin e ditėve dhe perfeksioni i tyre prek tė i paimagjinueshmen.
Komente (0)
Reklamė