Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Dhe nėse e gjithė dita ėshtė njė kaos i vėrtetė, dhoma juaj e gjumit ėshtė i vetmi vend qė duhet tė jetė i rregullt, pa fėmijė, pa lodra dhe rrėmujė (ata do e gjejnė mėnyrėn pėr tė bėrė rrėmujė, gjithsesi).
Komente (0)
Perspekti rekomandon thjeshtėsi, finesė dhe kombinim me natyrėn, pėr njė tavolinė qė tė hap oreksin pa e parė ende ē'do tė serviret nė tė.
Komente (0)
Nėse planifikoni vetė radhitjen e ngjyrave dhe gjėsendeve, gjithsesi nė banesėn tuaj sė pari pėrpiquni tė liroheni nga paragjykimet.
Komente (0)
Banjo ėshtė njė hapėsirė qė gjithnjė e mė shumė po pėrdoret pėr relaksim dhe prandaj krijimi i atmosferės ėshtė shumė i rėndėsishėm. Ne mund ta arrijmė kėtė duke zgjedhur detaje me cilėsi tė lartė.
Komente (0)
Oxhaqet, qofshin prej tulle, guri ose druri, pėrdoren vetėm pėr tė ngrohur shtėpinė. Pa marrė parasysh llojin, alternativat e dizajnit tė tyre kanė ndryshuar ndjeshėm, nė krahasim me ato qė kemi parė nė vite.
Komente (0)
Dhoma juaj e gjumit duhet tė jetė njė vend pushimi dhe relaksimi. Pėr tė arritur kėtė ndjenjė paqėsore, ėshtė e rėndėsishme tė zgjidhni mobiljet e duhura, dekorin dhe sistemin organizativ qė do ta bėjnė atė njė vend ku dėshironi tė jeni.
Komente (0)
Arredimi ėshtė shumė i rėndėsishėm nė njė ambjent pasi ndikon drejtėpėrdrejtė nė humorin dhe gjendjen tuaj emocionale.
Komente (0)
Dritaret bėjnė pjesė nė investimet e vetme nė shtėpi qė mund tė quhet investim i kthyeshėm, dhe tė cilat sjellin profite materiale nėse kanė njė kualitet tė mirė.
Komente (0)
Perspekti ju sjell vizionin mė tė ri tė arkietektėve mė tė famshėm nė botė pėr realizimin e njė rafti tė thjeshtė por tė mrekullueshėm pėr librat tuaj.
Komente (0)
Ėshtė fakt qė jo tė gjithė mund tė kemi njė shtėpi mbretėrore me sipėrfaqe gjigande ku mund tė fusim ēfarė mobiljesh tė duam. Ndonjėherė duhet tė mjaftohemi me pak.
Komente (0)
Arkitektėt profesionistė kanė disa truke tė thjeshta sesi mund tė transformoni shtėpinė tuaj nė njė vepėr arti me pak pėrpjekje dhe nė shumė pak kohė.
Komente (0)
Provoni kėto strategji sa herė qė filloni tė luteni qė tė kishit mundėsinė pėr tė ndryshuar gjithēka.
Komente (0)
Mobiljet e vjetra shpesh janė dhimbje koke. Duken tė bezdisshme, harxhojnė shumė hapsirė, dhe planet tona pėr ti hedhur janė aq tė vėshira pėr tu marrė sa duket sikur do tė shkojnė nė hapsirė.
Komente (0)
Me kalimin e kohės, cepat nė shtėpinė tuaj kanė tendencėn tė transformohen nė vende ku grumbullohen gjėrat e panevojshme. Nėse e keni pasur edhe ju kėtė problem, ne duam t'ju tregojmė sesi ti pėrdorni nė mėnyrėn e duhur kėto hapsira.
Komente (0)
Edhe banjot mė tė vogla mund tė kthehen nė njė pjesė tė rehatshme dhe funksionale tė shtėpisė suaj. Gjithēka qė duhet ėshtė tė zgjidhni modelimin e saktė.
Komente (0)
Kapėrceni hapėsirėn midis tradicionales dhe modernes nė dizanjot e njė kuzhine.
Komente (0)
Ndonjėherė ju duhet njė dhomė shtesė, duhet tė zgjeroni dhomėn e ndenjes, ose doni njė vend punė tė pavarur. Apo jo?
Komente (0)
Aty ku ėshtė e mundur, ideale do ishte krijimi i njė vendi tė hapur, qė tė bashkojė aneksin dhe kuzhinėn nė mėnyrė qė tė fitoni hapėsirė dhe tė shtoni ndriēimin.
Komente (0)
Ngjyrat janė forma jo verbale e komunikimit qė mund tė ndikojė nė gjendjen tuaj emocionale.
Komente (0)
Dizenjuesit tregojnė se cilat janė disa mėnyra pėr tė mobiluar e shtėpinė duke mos harxhuar shumė para.
Komente (0)
Shik - Nėse keni zgjedhur njė tapet me dizajn tė veēantė, me siguri nuk dėshironi ta mbuloni atė. Prandaj tavolina prej xhami do tė ishtė zgjidhja ideale.
Komente (0)
Shkallėt e brendshme nė shtėpinė tuaj kanė disa funksione si bukurinė, elegancėn por edhe sigurinė nėse keni fėmijė tė vegjėl.
Komente (0)
Njė banjo nuk ka nevojė tė jetė e madhe qė ju tė ndiheni rehat, tė qetėsuar dhe efikasė nė mėnyrė elegante.
Komente (0)
Duket sikur dekorimi i shtėpisė ėshtė shumė e lehtė. Thjesht gjej gjėrat qė pėlqen dhe nuk mund tė gabosh, kėshtu?
Komente (0)
Kėto shtėpi janė marrė nga vende tė ndryshme tė botės
Komente (0)
Nėse dritaret nuk janė mjaftueshėm tė mėdha ose shtėpia ėshtė nė pozicion tė keq gjeografik, mos u shqetėsoni: mund ta ndriēoni nė mėnyrė artificiale ambientin ku jetoni, duke ndjekur disa kėshilla praktike
Komente (0)