Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Ēuna, boll se s'ka lezet! Mos i bėni mė kėto 12 gabime nė Instagram
Komentet (0)
Nuk ėshtė vetėm ajo qė postoni e cila dėmton markėn tuaj. Mos shfrytėzimi i medias sociale ka rreziqet e saj nė rritjen ...
Komentet (0)
Nė epokėn e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet tė jetė shqetėsimi i parė pėr kėdo qė dėshiron qė ...
Komentet (0)
Ndalimi i rrezeve tė dritės. Shkencėtarėt zbulojnė metodėn qė ngadalėson me 20 vite dritėn
Komentet (0)
Jo nė pak raste ndodh qė blerjen apo prenotimet on-line tė shfaqin problematika. E nė kėtė rast, ekzistojnė disa procedu...
Komentet (0)
Krijimi i njė faqeje internet mund tė jetė shumė zbavitėse. Nėse e bėni siē duhet ju mund tė filloni ta pėrdorni atė edh...
Komentet (0)
Interneti nė Shqipėri u lidh pėr herė tė parė nė vitin... 1989.
Komentet (0)
Pajisjet teknologjike janė nė sulm tė vazhdueshėm nga viruset dhe nga Hackerat. Por Perspekti sjell pėr ju disa kėshilla...
Komentet (0)
Facebook mbetet rrjeti social mė i pėrdorur nė botė pavarėsisht njohjes sė efekteve negative nė jetėn tonė.
Komentet (0)
Facebook sot ka shtuar njė veēori tė re. Rrjeti i famshėm social lejon tani pėrdoruesit qė tė menaxhojnė mė mirė njohjen...
Komentet (0)
Ju vazhdimisht postoni pėrmbajtje tė mrekullueshme, kėshtu qė ėshtė e natyrshme qė dėshironi tė shihet nga mė shumė njer...
Komentet (0)
Vlera e Bitcoin ka pėsuar rėnie tė ndjeshme, duke rėnė me gati 2 mijė dollarė brenda 24 orėve.
Komentet (0)
WhatsApp ekziston thuajse nė tė gjithė smartphone-t si njė mėnyrė mė e lehtė komunikimi. Mirėpo a e njihni vėrtet potenc...
Komentet (0)
Bitcoin, njė flluskė e madhe? Njė mashtrim? Sido qė disa duan ta quajnė, vlera e tij momentale ėshtė mbi 18.000 dollarė dhe vazhdon tė rritet.
Komentet (0)
PayPal ėshtė njė shėrbim online i cili garanton siguri pėr blerjet dhe shitjet online.
Komentet (0)
Kush e shikon profilin tuaj nė Instagram? Me sa duket hakerat!
Komentet (0)
Ēdo kompjuter ka njė adresė unike pėrmes sė cilės mund tė zbulohen informacione private si vendndodhja dhe aktivitetet q...
Komentet (0)
Nėse doni tė merrni mė shumė pėlqime nė njė foto rrjetet sociale atėherė koha mė e mirė pėr ta postuar atė mund tė jetė ...
Komentet (0)
Shpeshherė ėshtė shumė e vėshtirė pėr ne qė tė kuptojmė nėse njė person na ėshtė bėrė block apo thjesht kanė ēaktivizuar...
Komentet (0)
Gjithkush ėshtė kureshtar tė dijė se kush e viziton profilin e tyre nė Facebook.
Komentet (0)
Pėrdorimi i shkurtimeve nė tastierė mund tė rrisė mahnitshėm produktivitetin, zvogėlon stresin e ripėrsėritjeve tė veprimeve dhe ju ndihmon tė pėrqendroheni nė punėn qė bėni.
Komentet (0)
Inteligjenca artificiale (IA) i referohet aftėsisė sė njė kompjuteri pėr tė kryer funksione dhe arsyetime qė aktualisht ...
Komentet (0)
Teknologjia ėshtė njė koncept i gjerė qė merret me aplikimin e njohurive pėr veglat dhe profesionet, nė funksion tė kont...
Komentet (0)
Nėse Interneti ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr ju, atėherė ju mbase duhet ta rishikoni mundėsinė e vendbanimit.
Komentet (0)
Njė grup shkencėtarėsh gjermanė thonė se teknologjia po bėn qė truri ynė tė jetė mė i ri.
Komentet (0)
Sipas njė studimi tė bėrė nga Shoqėria Kanadeze e Pediatrisė dhe Akademisė Amerikane tė Pediatrisė, fėmijėt nuk duhet tė...
Komentet (0)