Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Pytje dhe pėrgjigje

Si mund tė gjej njė automjet tė pėrshtatshėm?

Perspekti ju ofron mundėsinė tė kėrkoni pėr automjete me karekteristika qė ju dėshironi. Nė faqen e kėrkimit tė automjeteve zgjidhni karakteristikat qė ju dėshironi si pėrshembull llojin e automjetit, modelin, karburantin, madhėsinė e motorit, etj dhe shtypni butonin Kėrko. Nėse ju nuk keni zgjedhur ndonjė karakteristikė tė veēantė atėherė tė gjitha reklamat e automjeteve do shfaqen nė faqen e kėrkimit. Pėrndryshe, vetėm automjetet me karekteristika qė i pėrshtaten kėrkimit tuaj do shfaqen nė faqen e kėrkimit.

Si tė krahasoj ēmimet e automjeteve?

Ju mund tė kėrkoni pėr automjete qė dėshironi dhe Perspekti ju ofron mundėsinė qė ti radhisni rezultatet nė bazė tė ēmimit. Zakonisht, ēmimet e automjeteve bazohen nė markėn, vjetėrsinė, kilometrazhin dhe mirėmbajtjen e automjetit si faktorėt kryesorė. Perspekti ju kėshillon qė tė kėrkoni dhe krahasoni reklama tė ndryshme duke marė parasysh faktorėt e mėsipėrm. Nėse doni tė dini mė shumė, kontaktoni Perspekti.

ANSIG sh.a numėron rreth 17,500 mijė klientė nė tė gjithė Shipėrinė. Shoqėria ka shtrirė aktivitetin e saj, nė tė gjithė territorin e Shqiperise ku perfshihen 11 Dege, 38 Zyra dhe mbi 120 pika shitje....
Komente (0)
Arjezi Travel & TOURS ofron BILETA AVIONI, TRAGETI, AUTOBUSI, SIGURACIONE
Komente (0)
Erli Travel & Tours eshte Agjensi Udhetimi, Turizmi e Siguracionesh. Paketa per udhetime Turistike, Rezervim Hoteli, Bileta Avioni, Trageti, Autobuzi,
Komente (0)
AGJENSI "IDEAL" Travel & Tours. Outgoing & Incoming -BILETA TRAGETI. -BILETA AVIONI -BILETA AUTOBUZI. -REZERVIME HOTELI MBARE BOTEN. -PAKETA TURISTIKE VERORE DHE DIMERORE PER TE GJITHA VENDET E ...
Komente (0)
Rent a Car & Insurance
Komente (0)
Pėr tė vendosur rreth produktit optimal parasegjithash ėshtė e nevojshme qė nė mėnyrė objektive tė konstatohet se cilat janė kėrkesat dhe nevojat e klientit. Ndėrmjetėsi pastaj ėshtė nė gjendje qė pėr...
Komente (0)
Sigma Interalbanian VIG Sh.a operon nė tregun e sigurimeve ne Shqipėri dhe Kosovė prej me shume se 15 vitesh dhe eshte pjese e grupit mė tė madh tė sigurimeve, nė Evropėn Lindore dhe Qendrore, Vienna ...
Komente (0)