Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A e dinit cilave shenja u pėrkasin njerėzit e ftohtė?

Njerėz bėni kujdes, njerezit qė u pėrkasin shenjave tė mėposhtme tė horoskopit janė shumė tė ftohta nė ēdo aspekt, mundohuni tė tregoheni sa mė tė ngrohtė me to, sepse ndryshe nuk do ia dilni dot.

A e dinit cilave shenja u pėrkasin njerėzit e ftohtė?
A e dinit cilave shenja u pėrkasin njerėzit e ftohtė?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/02/2018 13:20

Binjakėt

Njė femėr Binjak ėshtė shumė e zonja pėr tė fshehur ndjenjat e saj tė vėrteta. Kur ėshtė nė njė marrėdhėnie, edhe nėse ndihet nervoze ose e frikėsuar prej refuzimit, ajo e mban brenda vetes. Ajo heziton tė shpreh emocionet dhe rrallė e kupton nėse interesohet vėrtetė. Asaj nuk i pėlqen tė jetė vetėm, por pėrsėri e ka tė vėshtirė t'i lėrė njerėzit tė shohin karakterin e saj tė vėrtetė.

Virgjėresha

Femrat Virgjėresha, kanė qėllime tė mira, por shpesh ato paraqiten ndryshe. Kur ėshtė nė njė lidhje, nuk ėshtė lloji i femrės qė fokusohet mė tepėr te partneri se te vetja. Kjo nėnkupton qė ndonjėherė edhe mund tė harrojė tė shpreh emocionet apo nevojat qė ka. Asaj nuk i pėlqen kur e gjithė vėmendja fokusohet te ajo, dhe shpesh preferon ti mbajė gjėrat pėr vete. Ajo mund tė duket emocionalisht e distancuar, por kjo nuk do tė thotė qė nuk ka emocione. Kur ti fitoni 100% besimin, do keni mundėsinė tė shihni njė person krejt ndryshe nga ajo qė dukej.

Bricjapi

Nė pėrgjithėsi tė lindurit e kėsaj shenje njihen si njerėz tė ftohtė. Njė grua Bricjap ėshtė shumė pesimiste, dhe shpesh e mban veten larg emocioneve tė thella. I pėlqen tė kujdeset pėr veten dhe ėshtė shumė e pavarur. Lidhjet e dashurisė kėrkojnė shumė pėrpjekje, ndėrsa asaj i pėlqen ta mbajė fokusin nė tė tjera gjėra. Nė fillimet e njė lidhjeje, ajo ėshtė shumė e distancuar dhe e bėn shumė tė vėshtirė njohjen me ju.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
XHF5l

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė