Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

7 arsyet pse kjo shenjė e horoskopit ėshtė mė e mira.

Zbuloni nėse jeni ju personat mė tė mirė tė zodiakut!

Ata kanė lindur fitues si nga bukuria ashtu edhe nga zemra e tyre e madhe.
Ata kanė lindur fitues si nga bukuria ashtu edhe nga zemra e tyre e madhe.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/09/2017 14:48

Ata kanė lindur fitues si nga bukuria ashtu edhe nga zemra e tyre e madhe. Por pėrtej kėsaj, janė 7 gjėra qė personat me shenjėn e horoskopit Peshore i bėjnė mė mirė se tė tjerėt.

Ja cilat janė ato:

1. Tė mbrojnė dhe tė ndihmojnė ata qė kanė mė pak fat, qė kanė mė shumė nevojė.

2. Shohin tė gjitha anėt e njė historie.

3. Bėjnė kompromis pėr tė mirėn e grupit.

4. Kujdesen pėr shėndetin e tė tjerėve.

5.E bėjnė ambjentin pėrreth mė tė bukur seē ėshtė, e gjallėrojnė.

6. Vendosin paqe mes armiqve.

7. Bėjnė qė ēdokush tė ndihet i rėndėsishėm dhe i respektuar.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
fDi7'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė