Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 lloje tė frikėrave sekrete qė 90% e meshkujve nuk i thonė.

A ėshtė edhe e mundur qė burrat tė kenė frikėra sekrete?

10 lloje tė frikėrave sekrete qė 90% e meshkujve nuk i thonė.
10 lloje tė frikėrave sekrete qė 90% e meshkujve nuk i thonė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/10/2017 19:39

Meshkujt duken aq tė fortė dhe vendimtarė! Megjithatė, ky ėshtė vetėm njė tjetėr stereotip i imponuar nga shoqėria.

10 gjėra qė nė tė vėrtetė shqetėsohen shumica e djemve edhe pse nuk e shprehin atė:

1. Si duket trupi i tyre

2. Paratė

3. Lartėsia e duhur

4. Burrat e tjerė mund tė jenė kėrcėnim (Xhelozia)

5. Pėrvojė tė vogėl nė marrėdhėnie

6. Flokėt

7. Ushqimi

8. Marrėdhėnia e tyre me tė dashurėn e tyre

9. Sa partnerė kishte njė vajzė para tij

10. Shprehja hapur e emocioneve

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>7c_/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė