Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Cila ėshtė gjendja juaj shpirtėrore bazuar nė astrologji?

Perspekti zbulon sesi e parashikon astrologjia gjendjen tuaj shpirtėrore.

Perspekti zbulon sesi e parashikon astrologjia gjendjen tuaj shpirtėrore.
Perspekti zbulon sesi e parashikon astrologjia gjendjen tuaj shpirtėrore.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/10/2017 20:21

Dashi

Ndiheni tė fortė falė ndikimit tė planetit tuaj udhėheqėsh Marsit, Pavarėsisht se momentet e debulesės shpesh dominojnė shpirtin tuaj, dini si tė ri zgjoheni. Kurajo, forcė, vendosmėri, janė kėto ndėr karakteristikat mė tė vlefshme tuajat. E gjeni forcėn edhe nė momentet mė tė errėta dhe pas njė tė qare tė mirė dini si t'i zgjidhni gjėrat, edhe pa ndihmėn as askujt sepse forca juaj burėn nga brenda.

Demi

Shpesh tė penguar, shpesh tė mbivlerėsuar. Sensi juaj i mirėsisė shpesh ju merret si dobėsi, por ju jeni ēdo tjetėr veēse tė dobėt jo. Venusi, planeti juaj udhėheqės, ju puth dhe ju bėn tė mirė brenda. Dobėsia ėshtė ndjesi njerėzore, por ju qė tė mos bėni tė ndihen keq njerėzit qė ju rrethojnė e mbuloni fare mirė atė pas njė buzėqeshje, pėr tė qarė mė pas nė errėsirė nė dhomėn tuaj. Duhet tė mendoni mė tepėr pėr veten, do tju bėjė tė ndiheni mirė.

Binjakėt

Dihet tashmė qė njė Binjak shfaqet ndryshe nga ēfarė ėshtė nė tė vėrtetė. Inteligjenca juaj ju shtyn qė pjesėn mė vunerabėl tuajėn ta fshihni nė mėnyrė qė tė mos jeni nė shenjestėr tė personave tė gabuar. Njė Binjak shfaqet i fortė, madje edhe mendjemadh, ndoshta edhe i vėshtirė pėr t'u menaxhuar, por realiteti ėshtė tėrėsisht diēka tjetėr. Por juve kėshtu ju pėlqen tė dukeni, ama veē kė konsideroni tė denjė do tė njohė anėn tuaj tė vėrtetė.

Gaforrja

Hėna ju ka bėrė tė lindni nėn ndikimin e saj magjik, por ju ka dhuruar edhe diēka jo stabėl. Jeni gjithmonė nė kėrkim tė asaj gjėje qė ju mungon, e atij stimuli qė mund t'i japė kuptim jetės suaj. Por kjo nuk do tė thotė se ju nuk vlerėsoni gjėrat qė keni. Pėrkundrazi. Vlerėsoni gjithēka keni arritur me mund dhe kėrkoni mė shumė.

Luani

I gjallė dhe dinamik. Ėshtė kjo ēfarė zoti Diell dhuron nė jetėn tuaj. Dini tė prekni majat mė tė larta tė lumturisė dhe ato tė dhimbjes. Si lider tė horoskopit dini tė fshihni mirė dobėsitė tuaja, e tė jeni njė pikė mbėshtetje dhe referimi pėr kė ju qėndron pranė. Motivacioni i duhur ju bėn tė pathyeshėm, por jeni njerėz edhe ju. Mos harroni se tė tregoni dobėsitė ėshtė edhe kjo njė shenjė e forcės.

Virgjėresha

Urani ju bėn konkretė. Objektivat nuk ju mungojnė dhe as impulse e mira tė Mėrkurit, zot i arsyes, planeti juaj i dytė udhėheqės, ju jep letrat e duhura pėr tė pėrmbushur objektivat tuaja. Momentet e sfidave nuk ju mungojnė, por nuk reagoni duke qarė dhe u ankuar.

Peshorja

Tė fortė nga brenda, jeni nė gjendje tė ēoni pėrpara ēfarėdolloj gjėje. Venusi dhe Saturni ju japin forcė pėr tė menaxhuar ēdo situatė. Padyshim qė sfidat nuk mungojnė, por keni aftėsinė, kthjelltėsinė mendore dhe kurajon pėr tė zgjidhur edhe situate mė tė errėta.

Akrepi

Jeni shenja mė pasionante e horoskopit. Keni zjarr nėn lėkurė dhe e demostroni nė gjithēka qė bėni. Merrni zjarr shpejt, por dini tė shuheni lehtėsisht pėr tė arritur njė ekuilibėr. Pėlqeni tė harroheni nė punė nė mėnyrė qė tė mos mendoni e rimendoni. Jeni tipa tė shoqėrueshem, por herė pas here dashuroni edhe vetminė. Sepse edhe ju keni nevojė tė rrini vetėm me veten tuaj. Vėshtirė tė mundeni.

Shigjetari

Tė qetė dhe reflektues. Pėlqeni tė keni gjithēka nėn kontroll, madje edhe jetėn e tė tjerėve. E dini se ēfarė doni nga jeta dhe shmangni hapat fals, sepse adhuroni tė rrethoheni me siguri. Jeni njerėz, ndaj edhe pėr ju tė kontrolloni gjithēka ėshtė e pamundur. Ndaj keni edhe ju nevojė pėr dikė pranė qė ju jep siguri duke ju thėnė: "Gjithēka do tė shkojė mirė!".

Bricjapi

Futeni gjithmonė nė probleme. Dėshironi tė dukeni tė fortė e tė pamposhtur e shpesh ja dilni, por e sforconi shumė vetėn sepse edhe ju jeni njerėz dhe gaboni. Pėlqeni tė rrini nė shoqėri tė tė tjerėve, por ju pėlqen edhe vetmia kohė gjatė sė cilės reflektoni. Tė mendoni bėn mirė. Tė reflektoni bėn mirė. Ama, jo tepėr sepse ju lodh.

Ujori

Jeni plot alegri dhe optimistė. Dashuroni jetėn dhe bukuritė e saj. Nė ju qėndron si fėmija ashtu edhe personi i pjekur. Ndaj jeni njė miks qė jua bėn jetėn gjithmonė plot ngjyra. Por jeta nuk jetohet vetėm ndaj shpesh detyroheni tė qėndroni me kėmbė nė tokė. Jeni tė sjellshėm dhe tė gatshėm pėr tė ndihmuar tė tjerėt. Jeni optimist para zgjidhjes sė ēdo problem.

Peshqit

Tė vetmuar dhe skllevėr, pėlqeni shoqėrinė e pak personave. Shpesh preferoni tė rrini vetėm ose me personat qė vėrtet doni. Shumė reflektues. Nuk bėni njė hap pa u menduar jo njė, por njė mijė herė. Por ama jeni tė shoqėruar pėrballe situatave tė vėshtira.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
gY,\_

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė