Perspekti - SEAT Ibiza 1.4 2011
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Regjistrim i pa suksesshėm.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama nuk u dėrgua
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
SEAT Ibiza 1.4 2011
€6,100
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
2011
Manuale
Veturė
Motor 1.4
Benzinė
75000 km

Identifikimi #141

Shitet Seat Ibiza, e prodhuar ne vitin 2011.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
Ka udhetuar vetem ne rruge jashte Shqiperise.
Te gjitha sherbimet jane kryer ne serviset e autorizuar nga Seat.
Te gjitha dokumentat jane te paguara deri ne Janar 2017.
Cmimi eshte i diskutueshem.

Specifikimi teknik i dhënë nga përdoruesi.

Marka SEAT
Modeli Ibiza
Motori 1.4
Karburanti Benzinė
Litrat e motorit
Kilometrazhi 75000
Kamio Manuale
Lloji i makinës Veturė
Viti i prodhimit 2011
Ngjyra E kuqe
Numri i dyerve 5
Numri i vëndeve 5
Kilometrazhi nga 0-60m/h(s)
Shpejtësia maksimale
Lartësia
Gjerësia
Gjatësia
Kapaciteti i sabratorit

Informacionet e dhëna nga përdoruesi për pjesët e brenshme të makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për pjesët e brendshme.

Informacionet e dhëna nga përdoruesi për pjesët e jashtme të makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për pjesët e jashtme.

Informacionet e dhëna nga përdoruesi mbi sigurinë e makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për sigurinë.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=&Zc&

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.