Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Krepat janė njė vakt ideal dhe i lehtė pėr mėngjes ose mund tė shėrbejnė edhe si ėmbėlsirė pas njė vakti.
Komentet (0)
Ēfarė duhet tė bėsh me bukėn qė mbetet? Sa herė qė shohim se buka po grumbullohet, trishtohemi kur mendojmė se do e hedhim. Epo tani ne ju tregojmė njė mėnyrė sesi ta shfrytėzoni atė.
Komentet (0)
Njė recetė e mrekullueshme dhe tepėr e shijshme qė mund ta pėrgatisni pėr miqtė dhe familjen tuaj.
Komentet (0)
Janė tė mrekullueshme. Pasi ti provoni, do tė na jepni tė drejtė!
Komentet (0)
Njė recetė mjaft e shijshme dhe shumė e shėndetshme. Shijojeni!
Komentet (0)
Byrekė tė vegjėl tė mbushur me pėrzierje djathi tė bardhė dhie ose deleje.
Komentet (0)
Njė recetė mjaft e kėndėshme dhe moderne. Shijojeni!
Komentet (0)

Njė sallatė frutash e mrekullueshme, pėrveē rekomandimit tė Perspekti ju mund tė pėrdorni frutat tuaja tė preferuara.
Komentet (0)
Njė recetė jashtėzakonisht e shijshme dhe shumė e thjeshtė pėr tu pėrgatitur.
Komentet (0)
Frutat janė tė mbushura nė vlera ushqyese prandaj duhen konsumuar nė ēdo stinė tė vitit.
Komentet (0)
Ėshtė njė shurup ananasi i kombinuar me lėngun e portokallit qė krijon njė shije tė shkėlqyer.
Komentet (0)
Kjo sallatė ėshtė shumė e thjeshtė pėr t'u pėrgatitur, shumė e shijshme dhe e mbushur me vitamina.
Komentet (0)

Spinaq "i zhytur" nė krem djathi
Komentet (0)
Si thoni pėr njė gjellė me patate dhe bizele?
Komentet (0)
Jo vetėm pse temperaturat janė tė ulėta dhe supa nevojitet pėr njė vakt tė ngrohtė por edhe sepse keni abuzuar disa ditė me radhė me mishin prandaj ėshtė koha qė tė ndryshoni shije!
Komentet (0)
Nėse zgjidhni njėrėn prej aromave tė detit tė poshtė shėnuara nė menynė e pėrbėrėsve, asgjė nuk do t'i mungojė kėsaj pjate tė bukur, tė shijshme por mbi tė gjitha, tė shėndetshme. Me gjasė, as fėmijėt nuk do t'i bėjnė naze.
Komentet (0)
Si thoni pėr njė fėrgesė me mėlēi? Perspekti do t'ju udhėzojė si ta pėrgatisni atė nė mėnyrėn e duhur.
Komentet (0)
Mishi i pulės nė tavė ėshtė njė nga pjatat mė tė dashura tė familjeve shqiptare.
Komentet (0)
Nė vend tė fėrgimit klasik tė mishit tė pulės, provoni kėtė recetė tė mrekullueshme me presh i cili mishit i jep aromė dhe shije tė posaēme.
Komentet (0)

Perspekti sjell pėr ju recetė e mrekullueshme tė Kroketave me bishtajore tė thata.
Komentet (0)
Ju mund ta pėrgatisni dhe ta shijoni rizoton me kėrpudha nė vetėm pak kohė.
Komentet (0)
Njė pjatė super e shijshme dhe e plotė pa shtuar asgjė tjetėr. Rekomandohet tė shoqėrohet me verė tė bardhė tė thatė, pasi kjo pije shkon shumė mirė me merlucin.
Komentet (0)
Njė pjatė e bukur dhe mbresėlėnėse me aromė portokalli, qė e bėn edhe mė delikate.
Komentet (0)
Qoftet janė njė ushqim shumė i shijshėm dhe i lehtė.
Komentet (0)
Pėrbėrėsi qė i shton akoma mė shumė shije brokolit ėhstė pikėrisht djathi ēedar. Kombinojini edhe me disa pėrbėrės tė tjerė tė thjeshtė dhe do tė provoni njė pjatė tė mrekullueshme.
Komentet (0)
Njė recetė shumė e thjeshtė dhe e shėndetshme pėr familjen tuaj. Shijojeni!
Komentet (0)

Reēeli i hurmės ka njė ngjyrė portokalli shumė tė ngrohtė dhe aromatizohet nė mėnyrė perfekte me liker. Shėrbehet me akullore, mbi njė fetė buke ose nė tarta.
Komentet (0)
Receta e pėrgatitjes sė marmalatės sė mollės.
Komentet (0)
Reēelrat pėrgatiten nga fruta tė freskėta dhe jo shumė tė pjekura. Rėndėsi nė pėrgatitjen e tyre ka raporti frut-sheqer i cili duhet tė jetė me masė.
Komentet (0)
Reēelrat pėrgatiten nga fruta tė freskėta dhe jo shumė tė pjekura. Rėndėsi nė pėrgatitjen e tyre ka raporti frut-sheqer i cili duhet tė jetė me masė.
Komentet (0)
Reēeli i qershive ėshtė njė recetė klasike dhe e domosdoshme pėr t'u pėrgatitur.
Komentet (0)

Kėtu ėshtė njė recetė shumė e thjeshtė pėr ta bėrė majonezėn tuaj nė shtėpi. Ju duhen vetėm tri pėrbėrės dhe 5 minuta kohė pėr ta pėrgatitur kėtė recetė.
Komentet (0)

Kėrkoni diēka tė thjeshtė, por me shije mjaft komplekse?! Bėni njė sallatė me djathė dhe panxhar dhe ēdo pritshmėri e juaja do tė pėrmbushet...
Komentet (0)
Shefat Italianė e kanė njė zgjidhje kur vjen puna pėr t'u nderuar nė tavolinė. Ja cila ėshtė receta e tyre pėr sallatėn e Krishtlindjeve dhe Vitit tė Ri.
Komentet (0)
Shtojca mė e shėndetshme pėr drekė solemne! Nė vend tė majonezės pėrdoret kosi, i cili jep shije tė pėrsosur, freskuese.
Komentet (0)
Sallata jeshile ėshtė sallata mė tradicionale qė gjendet nė ēdo shtėpi.
Komentet (0)
Jemi mėsuar ta konsumojmė shalqinin vetėm nė mėnyrėn tradicionale, pa e ditur qė me tė mund tė bėjmė edhe sallata tė shijshme. Njėrėn prej tyre e tregojmė kėtu pėr ju.
Komentet (0)
Njė pjatė fantastike qė mund tė konsumohet nė ēdo kohė dhe e ftohtė.
Komentet (0)
Portokall is qėruar dhe i prerė me rriska
Komentet (0)

Receta mė e shijshme e gjyshes pėr supėn me kos
Komentet (0)
Kjo supė krem brokoli ėshtė njė vakt i shpejtė dhe shumė i ushqyeshėm pė tė gjithė familjen.
Komentet (0)
Njė recetė mjaft e shijshme, e lehtė pėr tu gatuar dhe shumė e shėndetshme.
Komentet (0)
Njė supė Turke tradicionale me thjerrėza, e lehtė dhe e mrekullueshme. Dekoroni me fletė menteje dhe copėza limoni.
Komentet (0)
Supė me fasule dhe kėrpurdha ėshtė njė ushqim i shpejtė dhe shumė i shėndetshėm pėr trupin e njeriut.
Komentet (0)
Supė e shėndetshme qė mund tė gatuhet brenda 15 minutash
Komentet (0)
Supė me pulė dhe kokos ėshtė njė ushqim i lehtė pėr tu gatuar dhe shumė i shijshėm
Komentet (0)

Pėr pėrgatitjen e turshive pėrdoren fuēi druri, enė balte ose qelqi. Ena duhet tė lahet mirė dhe tė pėrvėlohet me ujė tė valuar.
Komentet (0)
Pėr pėrgatitjen e turshive pėrdoren fuēi druri, enė balte ose qelqi. Ena duhet tė lahet mirė dhe tė pėrvėlohet me ujė tė valuar.
Komentet (0)
Pėr pėrgatitjen e turshive pėrdoren fuēi druri, enė balte ose qelqi. Ena duhet tė lahet mirė dhe tė pėrvėlohet me ujė tė valuar.
Komentet (0)
Ullinjtė kriposen tė papjekur mirė, gjysmė tė pjekur dhe tė pjekur.
Komentet (0)
Pėr pėrgatitjen e turshive pėrdoren fuēi druri, enė balte ose qelqi. Ena duhet tė lahet mirė dhe tė shpėlahet me ujė tė valuar.
Komentet (0)
Pėr pėrgatitjen e turshive pėrdoren fuēi druri, enė balte ose qelqi. Ena duhet tė lahet mirė dhe tė shpėlahet me ujė tė valuar.
Komentet (0)

Kėto amareta kanė njė shtresė tė bollshme kokosi ndėrmjet dy shtresave ēokollatė. Shumė tė mira tė pėrdoren nė festime tė ndryshme dhe si ėmbėlsira apo shoqėruese tė ēajit, kafes apo qumėshtit.
Komentet (0)
Torta me karrota ėshtė njė ėmbėlsirė e thjeshtė dhe ideale pėr ta shijuar me familjen tuaj.
Komentet (0)
Kjo ėmbėlsirė ėshtė shumė e thjeshtė nė pėrgatitje dhe shumė e shijshme.
Komentet (0)
Perspekti sjell pėr ju njė recetė tė shijshme dhe mjaft tė bukur qė do tė kėnaqė sytė dhe stomakun tuaj.
Komentet (0)
Nėse keni gjizė dhe mjedra nė shtėpi, keni mundėsinė tė pėrgatistni kekun mė tė mirė tė jetės tuaj. Nuk ju merr shumė kohė, ndaj bėjini tė lumtur fėmijėt tuaj duke u pėrgatitur kėtė kek tė veēantė.
Komentet (0)
Nėse dėshironi tė pėrgatisni njė kek sipas traditės Greke, duke i vėnė edhe njė monedhė brenda, atėherė kjo ėshtė koha mė e mirė pėr ta pėrgatitur.
Komentet (0)
Kruasanėt janė njė ushim i preferuar nga gjithė grupmoshat. Pėrgatitja e tyre nė shtėpi kėrkon kohė, ka shije shumė mė tė mirė se ato tė blerė.
Komentet (0)

Asnjėherė mos e anashkaloni mėngjesin. Ėshtė shumė i nevojshėm pasi iu plotėson me energji.
Komentet (0)
Lėngjet kanė shumė dobi shėndetėsore pėrveē asaj tė spastrimit tė brendshėm qė pėrmendet shumė ditėve tė sotme.
Komentet (0)
Ushqimi dhe pije me bollėk, janė ėndrra e secilit qė ka oreks, por veshkat e juaja me siguri nuk do tė dėshironin njė gjė tė tillė.
Komentet (0)
Reklamė