Perspekti - Laserė tė zgjuar qė ndihmojnė shmangien e aksidenteve tė veturave
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Laserė tė zgjuar qė ndihmojnė shmangien e aksidenteve tė veturave

Nė mot me shi dhe mjegull, kur dukshmėria ėshtė e dobėt, pėrplasjet e makinave janė tė mėdha.

Autoveturat me lasere qė parandalojnė aksidentet
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 23/10/2015 18:28

Pėr tė shmangur aksidentet, janė krijuar laserė qė ndriēojnė pjesėn e pasme tė makinės. Drita e laserit bie disa metra larg, duke i treguar shoferit qė ėshtė pas, deri ku tė afrohet. Me Llambat e Mjegullės, siē ėshtė quajtur kjo dritė e kuqe laseri, pretendohet tė shmangen me sukses pėrplasjet e makinave nė mot jo tė mirė.

Autoveturat me lasere nė rrugė


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
9a26[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė