Aston Martin hedh nė treg makinėn mė tė mirė tė historisė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Aston Martin hedh nė treg makinėn mė tė mirė tė historisė.

Jeni mėrzitur nga Bugatti? Apo jeni nė dilemė mes makinave tė mrekullueshme Ferrari dhe Lamborghini?

Super makina e prodhuar nga Aston martin
Super makina e prodhuar nga Aston martin
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/07/2016 13:10

Aston Martin sapo ka zbuluar makinėn qė nė tė ardhmen mund tė jetė e juaja. Makinėn e mrekullueshme AM-RB 001, e cila ėshtė modeluar dhe prodhuar nga ekipi i Red Bull nė Formula 1.

Mund tė mos ketė emrin mė tėrheqės tė mundshėm, por kjo makinė revolucionare ka garantuar se do tė sjellė njė stil ekstrem dhe njė performancė shumė tė mirė pėr pėrdoruesit e saj, tė cilėt mund tė fillojnė ta blejnė AM-RB 001 nė vitin 2018.

Makina vjen nė treg gjithashtu me njė ēmim tė pėrshtashėm, i cili ėshtė llogaritur nga njė grup spcialistėsh nė bazė tė kostove tė AM-RB 001, ka thėnė njė burim nga Aston Martin.

Makina me e re nga Aston Martin.

Makina me e re nga Aston Martin.

Artikuj tė ngjashėm

Reklamė


Komentet (1)

Kjo qenka nje makine fantastike!
- Nick, Tirane, 12-08-2016 13:27
239
235
Vlerėso komentin

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
6.HK,

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.