Perspekti - ARDEX CONSULTING SH.P.K. Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

ARDEX CONSULTING SH.P.K.

Industritë që ARDEX CONSULTING SH.P.K. përfshin

Arsim

Detajet e kontaktit

info@ardexconsulting.com
0688031678

Adresa

Murat Toptani, Tirane
726 shikime

Përshkrimi

Shoqeria Ardex-Consulting Sh.p.k. eshte shoqeri financiare e krijuar ne daten 12.06.2003 me nr 23844 ne Tirane.Shoqeria ka si qellim hartimin e pasqyrave financiare ,konsulencave financiare dhe fiskale te shume kompanive vendase dhe te huaja .Stafi i saj rregjistron,e perpunon te dhena financiare si dhe harton ne menyre te specializuar pasqyrat financiare te shoqerive tregtare ,vendase dhe te huaja , duke u mbeshtetur ne standartet kombetare te kontabilitetit (SKK) dhe ne standartet nderkombetare te raportimit financiar (SNRF) .

Ardex-Consulting shpk, eshte nje shoqeri profesionale financiare dhe ligjore qe ofron sherbimet te gjera te kontabilitetit financiar, konsulencave financiare, fiskale dhe si dhe sherbime te tjera te ngjashme.Zyra qendrore eshte ne Tirane, por rrjeti i klienteve shtrihet ne te gjithe Shqiperine..
Ardex-consulting shpk ne bashkepunim me kompani partnere prestigjioze ne tregun shqiptar, realizon projekte te natyrave te ndryshme ne fushen financiare .

Qellimi yne eshte qe nepermjet eksperiences se fituar sherbimi yne te kthehet ne vlera perfituese per klientet tane.Ekspertet tane kane per qellim qe ti japin (ofrojne) klienteve sherbime financiare dhe ligjore ne formen e raporteve mujore dhe vjetore duke u bazuar ne njohuri te thella profesionale.

Vlerat tona, percaktojne menyren tone te sjelljes dhe komunikimit me klientet Ato jane nje percaktor se cfare ne perfaqesojme .

Roli qe ne luajme eshte i e rendesishem ne tregun e sherbimeve financiare kjo per efektivitetit dhe eficencen qe kemi ne mbeshtetjen e hapave per rritjen e kredibilitetit dhe confidences profesionale.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
h[7:2

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.